پیدا کردن منابع گرامری معتبر زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به پیدا کردن منابع گرامری معتبر زبان انگلیسی و هم چنین روش هایی برای استفاده بهینه از این منابع مهرفی می کند. مثل همیشه با ما همراه باشید تا بهترین منابع زبان انگلیسی را رایگان در اختیار داشته باشید.

اما پیدا کردن منابع گرامری معتبر زبان انگلیسی چه طور امکان پذیر است:

پیدا کردن منابع گرامری معتبر زبان انگلیسی
پیدا کردن منابع گرامری معتبر زبان انگلیسی

۱- در کلاس شرکت کنید یا معلم خصوصی بگیرید. یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه عناصر بنیادین گرامریِ یک زبان را متوجه می شوید این است که از فردی شایسته کمک بخواهید ت به شما درس بدهد. بسیاری از دانشگاه ها دوره های زبانی را ارائه می کنند، یا خودتان می توانید در دبیرستان یا دانشگاه محل زندگی خود جویا شوید تا ببینید دانشجوی زبانی هست که بخواهد با درس دادن به شما پول بیشتری درآورد؟

۲- کتابهای راهنمای سَبْک و کتابهای دستور زبان. کتابهای گرامری و سبک نوشتاری به دو صورت وجود دارند: راهنماهای توصیفی که تشریح می کنند افراد چگونه باید صحبت کنند و راهنماهای تجویزی که به افراد می گویند چگونه باید صحبت کنند. اما زبان تغییر می کند و کامل می شود و قوانین انگلیسی همیشه در سنگ حک نشده اند. راهنماهای زیادی وجود دارند که راههای مختلفی را برای رفتن به سراغ گرامر پیشنهاد می کنند و ایده ی خوبی است که چندتایی از آن ها را بخوانید. این ایده ای برایتان فراهم می کند از راه های مختلف برای رفتن سراغ املا (همچون آمریکایی در مقابل بریتانیایی)، نحو و سبک تا ایده ای بهتر به شما بدهد از بنیان های گرامر و نشانتان بدهد که زبان سازگار است و انعطاف پذیر می باشد. یکسری از پراستفاده ترین راهنماها عبارتند از:

  • استایل دستی شیکاگو که اغلب برای علوم اجتماعی و ژورنالهای تاریخی بکار می رود.
  • استایل انجمن زبان مدرن MLA که اغلب در علوم انسانی، در مطالعات زبان و مطالعات فرهنگی، ژورنالهای دانشگاهی و علوم اجتماعی به کار می رود.

۳- منابع آنلاین را بیابید. همراه با کتابخانه های موجود، اینترنت هم پر از بازی های گرامری معتبر، درسها، تمارین، آزمونکها و نکات است. بسیاری از دانشگاه ها همچنین منابعی برای گرامر، هجی، نحو و خطاهای متداول ارائه می کنند.

  • Purdue OWL منبعی است عالی که درس ها و راهنماهای نگارشی مختلفی برای پیشنهاد دارد.
  • همچنین می توانید برای ایمیلهای گرامری روزانه و وبلاگهای افرادی مانند گرامر گریل ثبتنام کنید