آموزش زبان فنلاندی

آموزش زبان فنلاندی

کلمه Finnish را اصلا با Finish اشتباه نگیرد. زیرا Finnish به معنی زبان فنلاندی است و بر عکس واژه دوم می تواند شروع بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند به این کشور زیبا بروند. آموزش زبان فنلاندی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بسیار شخصی سازی شده است و فقط برای کسانی است که واقعا به آن نیاز دارند.

زبان فنلاندی حدود ۵ میلیون نفر گوینده در فنلاند دارد و یکی از زبان های اتحادیه اروپا است. این زبان یکی از زبان های اقلیت در سوئد هم می باشد .این زبان از زیر مجموعه های زبان استونی به حساب می آید . موسسه Defense language institute کالیفرنیا به آموزش زبان فنلاندی از نظر سختی  نمره ۳ از ۴ می دهد که نشان دهنده سخت بودن آن است. الفبای زبان فنلاندی شامل ۲۹ حرف می باشد که از این نظر از زبان انگلیسی پیشی گرفته است. در تصویر زیر می توانید این حروف را ببینید.

آموزش زبان فنلاندی
آموزش زبان فنلاندی

گرامر زبان فنلاندی شدیدا به صرف کردن اسم ها فعل ها و کلمات دیگر وابسته اسد و از این رو می توان گفت که شما همیشه در حال یادگیری آن هستید حتی وقتی فکر می کنید خوب آن را یاد گرفته اید.

از نظر واژگان ، آموزش زبان فنلاندی باز هم کار آسانی نیست. این زبان نسبت به زبان انگلیسی از واژگان بنیادی کمی برخوردار است و با اضافه کردن پسوند و پیشوند می تواند کلمات جدید با معانی جدید بسازد.

از نظر آواشناسی وجود هازمونی در کلمات وجملات از نشانه های زبان فنلاندی است . جزو زبان هایی است که همیشه کلمه بعدی در تلفظ نقش مهمی دارد. تقریبا در اکثر موارد استرس کلمه بر روی بخش اول قرار می گیرد و حدود ۱۰۰ میلی ثانیه طولانی تر ادا می شود.

پس اگر به آموزش زبان فنلاندی نیاز دارید بدون شک باید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گزینه اول شما خواهد بود. برای اطلاعات دوره با تلفن های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۹ تماس بگیرید.