وبلاگ های رایگان آموزش زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد وبلاگ های رایگان آموزش زبان فرانسه را به شما معرفی کند تا راحت تر زبان فرانسه را یاد بگیرید.

وبلاگ های رایگان آموزش زبان فرانسه
وبلاگ های رایگان آموزش زبان فرانسه

لیستی از وبلاگ های رایگان آموزش زبان فرانسه

OUI, C’EST çA

این وبلاگی جالب با تصویرهای کارتونی، آهنگ و خیلی چیزهای دیگر است. La bande desinée چیزی است که مردم فرانسوی خیلی آن را جدی می‌گیرند و اگر شما هم زبان آموزی جدی در یادگیری فرانسوی هستید، باید به آن توجه کنید.

CHANSONS FLE

این وبلاگی بسیار موسیقایی است و آن چه را ارائه می دهد که روی جلد نوشته شده است:

‘Juste des videoclips et des paroles pour apprendre le français’.

ویدئوهای موسیقی‌را تماشا کنید و ترانه ها را بخوانید- جالب به نظر می رسد!

COMME UNE FRANÇAISE

این وبلاگ تعدادی نکات بسیار مفید ارائه می‌دهد، که شامل چه طور قرار گذاشتن در فرانسه است. نویسنده ی وبلاگ، Géraldine، کانال یوتیوب هم دارد با بیش از صد ویدئو درباره ی موضوعاتی از قبیل چه طور در برابر یک شخص فرانسوی هم فرانسوی زبان به نظر بیایید، تا چه طور یک شخص فرانسوی را بترسانید.

FRANCE BIENVENUE

این یک وبلاگ واقعا باحال است با تعداد زیادی ویدئوهای مختلف درباره ی مکالماتی معتبر که مستقیما از زندگی واقعی گرفته شده اند. شما صحبت یک بچه ی شش ‌ساله را درباره ی مدرسه اش می شنوید، کاندیدی که دلیل داوطلب شدنش را می گوید، و بدنسازی که از اشتیاقش به تمرین کردن صحبت می کند. ویدئوها با رونوشت های کمک کننده ای همراه هستند، بنابراین شما به راحتی آن چه را که می شنوید، دنبال می‌کنید.

زبان فرانسوی را با یک زبانشناس یاد بگیرید

این وبلاگ شامل ویدئوهای آموزشی بسیار زیادی است که به خصوص مطالب گرامر و لغات را مطرح می کند.

این زبان شناس در ویدئوهای خود از موضوعاتی مثل چگونگی استفاده از افعال aller و pouvoir صحبت می کند، یا این که چه زمانی از passé composé استفاده کنید. مطالب وبلاگ او موضوعاتی از قبیل چه طور بهتر فهمیدن زبان فرانسوی گفتاری را شامل می شود.

FRANÇAIS AVEC PIERRE

این وبلاگی دیگر با ویدئوهای آموزشی زیاد است. Pierre به شما یاد می‌دهد که چه طور لغات غیرقابل تلفظ مثل cueilli و exagération را تلفظ کنید. وبلاگ شامل فایل های صوتی هم هست، مثل آن جایی که pierre توضیح می دهد چه طور از اصطلاحات محاوره ای فرانسوی مثل c’est pas mal استفاده کنید.