آموزش زبان فرانسه رایگان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد رسالت فرهنگی و آموزشی خود می داند که همیشه منابعی را به زبان آموزان پیشنهاد دهد که در صورت عدم توانایی در پرداخت شهریه و یا در صورت فراهم نبودن شرکت در کلاس ها ، بتوانند آموزش زبان فرانسه رایگان را تجربه کنند. امروز به شما راه هایی را پیشنهاد می دهیم که می توانید بر اساس آن آموزش زبان فرانسه رایگان را تجربه کنید.

آموزش زبان فرانسه رایگان
آموزش زبان فرانسه رایگان

دوره های آموزش زبان فرانسه رایگان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

در راستای اهداف بلند مدت موسسه برای آموزش به اقشاری که به هر دلیلی در پرداخت هزینه های خود مشکل دارند ، کلاس های موسسه به صورت رایگان برای این افراد قابل دسترسی است. همانند انچه بارها بیان شده زبان آموزانی که به این سیستم نیاز دارند می توانند به صورت کاملا رایگان و ناشناس در کلاس ها حضور پیدا کنند و به هیچ وجه از دیگر زبان آموزان از شرایط آنها مطلع نخواهند شد. برای ثبت نام می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا ایمیلی با موضوع آموزش زبان فرانسه رایگان برای موسسه ارسال نمایید.

سایت های مرتبط با آموزش زبان فرانسه رایگان

سایت Alison.com

در بخشی از این وب سایت به صورت کاملا ترمیک یادگیری زبان فرانسه قرار داده شده است که می توان گفت همانند یک کلاس زبان فرانسه برای شما مناسب هستند. بر طبق آماد خود سایت حدود ۳۰۰۰۰۰ نفر زبان آموز از این دوره ها استفاده می کنند که می توان گفت اماری بسیار چشمگیر است.

پایگاه آموزش Loecsen.com

این پایگاه هم بسیار مفید است. اگر حتی به الفبای زبان فرانسه هم آشنایی ندارید می توانید به این پایگاه مراجعه کنید. همه درس ها دارای فایل صوتی می باشند و انیمیشن های بسیار زیبا و ساده کار یادگیری را برای شما بسیار آسان کرده اند.

پایگاه Frenchtutorial.com

این وب سایت هم آموزش زبان فرانسه رایگان را به شما هدیه می دهد. معمولا برای شروع کار باید در سایت Log in کنید. این سایت به صورت Charityware می باشد. یعنی شما اگرچه می توانید از سایت به صورت رایگان استفاده کنید اما اگر بخواهید می توانید به سایت کمک مالی نیز داشته باشید. فایل های زیادی برای دانلود در وب سایت وجود دارند و تقریبا شما دیگر به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

پایگاه elearningfrench.com

این سایت تنها برای دو سطح elementary و Intermediate درس های آموزشی برگزار می کند. همچنین اگر به دنبال سوال خاصی از یک نکته خاص گرامری یا وازگان هستید می توانید به این وب سایت مراجعه کنید.