دیکشنری های آنلاین رایگان زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دیکشنری های آنلاین رایگان زبان آلمانی برای آموزش زبان آلمانی بهتر اشاره می کند. هر کدام از این دیکشنری ها خصوصیت ویژه ای داند که در زیر به آنها اشاره می کنیم. اما به نظر ما بهترین دیکشنری آنلاین زبان آلمانی دیکشنری، دیکشنری لانگنشایت langenscheidt است. اما چرا؟ حتما دلایل زیر را دنبال کنید.

دیکشنری های آنلاین رایگان زبان آلمانی
دیکشنری های آنلاین رایگان زبان آلمانی

به دیکشنری های آنلاین رایگان زبان آلمانی توجه کنید:

خواه شما شاگرد زبان باشید یا فقط یک مسافر باشید که به دنبال یادگیریِ کمی عبارات است، یک دیکشنری آلمانی به انگلیسی ابزاری مفید است.

اختصارات زبان آلمانی را یاد بگیرید

اختصارات کوتاه سازیِ لغات یا عبارات هستند. وقتی شما با یک زبان آشنا باشید، آن ها معمولاً بسیار مستقیم هستند. اگر شما فقط در حال یادگیریِ یک زبان باشید، احتمال دارد بخواهید اختصارات رایج آن ها را مرور کنید.

صحبت درباره ی ماشین ها را یاد بگیرید

صرف نظر از این که شما کجا می روید، ماشین ها همچنان یکی از بهترین روش های گشتن هستند. در کشوری که BMW را اختراع کرد، شما مسلماً می خواهید صحبت درباره ی خرید کردن را یاد بگیرید. برای همه ی لغات آلمانی ِ مربوط به اتومبیل و رانندگی به این جا رجوع کنید. یاد بگیرید که چه طور لغات مرتبط با ماشین ها، رانندگی، علائم راهنمایی و رانندگی، و غیره را بگویید!

لغات مربوط به کامپیوتر و اینترنت را یاد بگیرید

اگر هر زمانی به مغازه ی آلمانیِ Mac بروید، دانستن تعدادی از لغات فنی احتمالاً به شما کمک می کند. برای دانستن همه ی لغات مرتبط با کامپیوتر و اینترنت به این جا رجوع کنید.

عبارات ضروری آلمانی

اگر شما به آلمان سفر می کنید، این مجموعه از عبارات مهم آلمانی ضروری است. شما احتمالاً قادر نخواهید بود تا مکالمه ای عمیق داشته باشید، اما دانستن عبارات کلیدی مانند “قیمت آن چه قدر است” یا “ببخشید” برای راحت تر کردن سفرهای شما خیلی اثر گذار هستند.

اهل کجا هستید؟

پرسیدن این سوال از مسافران که اهل کجا هستند رایج است. شما با این فرهنگ لغات از کشورها و ملیت ها قادر خواهید بود تا به روش درستِ آلمانی به مردم بگویید که اهل کجا هستید.

تشکر کردن

اگر شما بخواهید یک عبارت را به زبان آلمانی یاد یگیرید، آن عبارت باید متشکرم باشد. تمرینِ قدر دانی برای همه خوب است. ۱۰ روش تشکر کردن را به زبان آلمانی بیاموزید.

صرف آلمانی

هر متخصصِ زبان انگلیسی به شما خواهد گفت که یادگیری لغات یک زبان کافی نیست؛ شما باید گرامر را هم بیاموزید. یک راهنمای افعالِ زبان آلمانی را چک کنید تا در صرف افعال آلمانی به شما کمک کند.