تصحیح رایگان Writing IELTS

آموزش آیلتس در بخش Writing بسیار به نظرات کارشناسانه نیاز دارد. تصحیح رایگان Writing IELTS بخشی است که اگر خوب از آن استفاده کنید می توانید بسیار نمره خود را بالا ببرید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به شما سایت هایی را معرفی می کند که به صورت رایگان Writing های ارسالی شما را تصحیح می کنند و حتی برخی از انها می توانند از ظریق Skype مشاوره هایی برای بهبود Writing نیز به شما می دهند.

تصحیح رایگان Writing IELTS
تصحیح رایگان Writing IELTS

سیستم تصحیح رایگان Writing IELTS آموزشگاه زبان ایران آکسفورد Iran Oxford IELTS Correction Service

هر هفته ما به کسانی که Writing خود را به ما ایمیل کرده اند ، به صورت رایگان به ارائه نظرات کارشناسی ، نمره انها و اشاره به مشکلات اصلی و تصحیح ایرادات گرامری و کلمات اشاره می کند. این سرویس کاملا رایگان است و به شما این اجازه را می دهد بدون نیاز به پرداخت هزینه از آن نهایت استفاده را بکنید.

سایت IELTS-up.com

این سایت تصحیح رایگان Writing IELTS را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. معمولا بعد از اینکه شما Writing خود را به این سایت ایمیل می کنید ۱ تا ۳ هفته زمان می برد تا به آن پاسخ داده شود. در این سایت تصحیح گرامر و لغات ، نمره نهایی شما و نظرات ممتحنین برای شما نوشته می شود.

وب سایت www.writing4ielts.com

این وب سایت به صورت تخصصی برای بخش نوشتاری آیلتس ساخته شده است. همچنین شما می توانید به نمونه های بسیار زیادی که در سایت وجود دارند نیز دسترسی پیدا کنید و انها را با یکدیگر مقایسه کنید. البته هر Writing که به این سایت ارسال می شود به منزله این حساب می شود که به سایت اجازه داده شده از ان استفاده کند و آن را در اختیار دیگر زبان آموزان نیز قرار دهد. البته ان مسئله چندان مهم نیست و شما می توانید از این امتیاز ویژه سایت استفاده کنید.