ابزارهای آنلاین رایگان آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از ابزارهای آنلاین رایگان آموزش زبان اشاره می کند که همه افراد از مبتدی تا حرفه ای می توانند از آنها استفاده کنند. این ابزار را می توانید هر روزه در کنار صفح های دیگر وب سایت های کاری بگذارید و به راحتی کلمات مرتبط با حوزه کاری خود را پیدا کنید. برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

ابزارهای آنلاین رایگان آموزش زبان
ابزارهای آنلاین رایگان آموزش زبان

به ابزارهای آنلاین رایگان آموزش زبان توجه کنید:

۱- Language Immersion

با توجه به صحبت‌های دانشمندان، بهترین راه برای یادگیری زبانی جدید به عنوان یک فرد بالغ این است که خودتان کاملاً را در آن غوطه‌ور سازید. اما اگر نمی‌توانید کمی زمان در خارج از کشور صرف کنید، گزینه‌هایتان نسبتاً محدود خواهد شد مگر آنکه تصمیم بگیرید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

نرم‌افزار Language Immersion به شما اجازه می‌دهید تا خودتان را در زبان غوطه‌ور سازید به این ترتیب که خودش را در محتوای ریدینگ شما قرار می‌دهد. برای مثال، لغات را به طور اتفاقی در داخل متن با یکی از آن ۶۴ زبان جایگزین می‌کند. عجیب  غریب به نظر می‌آید اما کار می‌کند!

۲- Lingualy

شما می‌توانید با این نرم‌افزار، زبانی خارجی را بیاموزید با کلیک کردن روی لغتی که بلد نیستید و همزمان در اینترنت جستجو کنید و برای شما معنایش را فراهم می‌آورد، سپس آن را داخل مجموعه‌ی شخصی‌تان ذخیره می‌کند و حتی به طور خودکار فلش‌کارت‌هایی مناسب درست میکند.

Linguly همچنین مطالب ریدینگ جدید را بر اساس دانش فعلی شما پیشنهاد می‌کند.

۳- MyVocabu

این نرم‌افزار نه تنها به شما اجازه می‌دهد که دیکشنری اختصاصی خود را بسازید بلکه گزینه‌ی متنوعی از فلش‌کارتهای سنتی را با ارائه‌ی تمرین‌های مختلف برای یادگیری لغات جدید، تأمین می‌کند.

همچنین به شما اجازه می‌دهد تصاویر خود را که متناظر هستند به لغاتی که یاد گرفته‌اید، الصاق کنید. بنابراین در صورتی که آن‌ها را فراموش کردید، سرنخی تصویری فراهم می‌کند. برخی تمرین‌هایی که می‌توانند انتخاب شوند عبارتند از تمرین تلفظ و واژه‌ساز.

۴- Readlang

Readlang مانند نرم‌افزار Language Immersion است اما به شیوه‌ی متضاد، چون لغات خارجی را پس از کشیدن یا کلیک کردن روی آن با ترجمه‌اش جایگزین می‌کند. همچنین می‌توانید فلش‌کارت‌هایی بسازید برای تازه کردن حافظه‌ی خود و بررسی اینکه چقدر یاد گرفته‌اید. شیوه‌ای است مؤثر برای یادگیری بیش از ۴۰ زبان.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.