منابع رایگان تافل برای کمک به موفقیت داوطلبین

آموزشگتاه زبان ایران آکسفورد به منابع رایگان تافل برای کمک به موفقیت داوطلبین و همچنین بهبود نمره تافل اشاره می کند. اگر فکر می کنید این منابع جون رایگان هستند نمی توانند مفید باشند سخت در اشتباهید زیرا این منابع توسط همان سازمانی که تافل را برکزار می کند (ETS) ارایه می شوند.

منابع رایگان تافل برای کمک به موفقیت داوطلبین
منابع رایگان تافل برای کمک به موفقیت داوطلبین

اما منابع رایگان تافل برای کمک به موفقیت داوطلبین جه مواردی هستند:

منابع تمرینی تافل: اگر انگلیسی زبان Native تان نباشد، احتمالا از شما خواسته می شود تا به عنوان قسمتی از فرایند پذیرش دوره ی لیسانس و فارغ التحصیلی مهارت های زبان انگلیسی خود را به نمایش بگذارید. شما می توانید امتحان تافل را در نصف روز بدهید و روز دومی برای امتحان لازم نباشد و رفت و آمد اضافی و مخارج اجاره ی خانه را متحمل نشوید. آزمون انگلیسی به عنوان زبانی خارجی (به اختصار تافل)، امتحانی است که برای ارزیابی عملکرد داوطلب در زبان انگلیسی برگزار می شود. تافل می تواند توسط افرادی گرفته شود که زبان مادری شان انگلیسی نیست. آزمون تافل توسط بیش از ۹۰۰۰ کالج، دانشگاه، موسسه و سایر مؤسسات شرکت کننده ی تافل در ۱۳۰ کشور شامل استرالیا، کانادا، بریتانیا و ایالات متحده به رسمیت شناخته می شود. آزمون تافل بیش از ۵۰ بار در سال توسط ۴۵۰۰ مرکز آزمون در ۱۶۵ کشور جهان برگزار می شود.
ای تی اس که سازننده ی آزمون تافل است، جعبه ابزار تافل را درست کرده تا به شما برای موفقیت کمک کند! منابع صورت کاربری ساده ای دارند، دسترسی به آنها از رایانه یا موبایل هایتان راحت است – و بهترین بخش اینست که همه رایگان هستند!
TOEFL iBT Quick Prep: دانش آموزان همیشه درخواست پرسشهای نمونه ی بسیاری از ای تی اس می کنند! TOEFL iBT Quick Prep پرسشهای آزمونها را ارائه می کند که در امتحانهای تافل گذاشته آمده اند تا به دانش آموزان در آماده شدن کمک کنند.
Inside the TOEFL Test” Video Series: قالب بخش های رایتینگ و اسپیکینگ تافل لازم نیست که اسرارآمیز باشند. یک سری ویدئوهای پنج قسمتی جدید باعث فراهم شدن نگاهی عمیق به بخشهای رایتینگ و اسپیکینگ تافل می شود تا دانش آموزان را با آن آشنا کند.
TOEFL Test Prep Planner: برای یادگیری انگلیسی سخت تلاش کرده اید و حالا می خواهید مطمئن شوید با قالب آزمون تافل و منابع موجود راحت هستید. TOEFL Test Prep Planner تقویمی هشت هفته ای تأمین می کند تا برای داشتن بهترین عملکرد در روز آزمون آماده باشید.