شغل های مرتبط زبان فرانسه

شغل های مرتبط زبان فرانسه

شغل های مرتبط زبان فرانسه در ایران و جهان

اغلب زبان اموزان سوالات متعددی در مورد زبان فرانسه در ذهن دارند و یکی از این سوالات پیدا کردن یک شغل است که از زبان فرانسه استفاده نماید. در این مقاله لیستی از شغل هایی بیان شده اند که زبان فرانسه در ایران و یا خارج از ایران در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه این لیست یک لیست جامع نیست اما می تواند ایده هایی به زبان آموزان بدهند تا در پیدا کردن شغل مرتبط به زبان فرانسه کمک کنند و نقطه شروعی برای تحقیقات آینده شما خواهد بود:

  • آموزش زبان فرانسه
  • ترجمه زبان فرانسه | ترجمه هم زمان
  • تور گاید و فعالیت در صنعت توریست
  • سازمان های بین المللی

اغلب زبان آموزانی که به حد خوبی در زبان فرانسه می رسند بیشتر به عرصه آموزش زبان  پای می گذارند. حتی کسانی که به کشور های اروپایی سفر می کنند نیز می توانند برای آموزش زبان فرانسه به عنوان یک شغل اقدام نمایند.

اگر شما برای آموزش زبان فرانسه اقدام می نمایید اولین مسئله سن زبان آموزانی است که شما انتخاب می نمایید. برای تدریس زبان فرانسه به کودکان شما نیز به اخذ برخی از مدارک دارید اما برای تدریس به افراد بالغ چندان به این مسئله نیاز ندارید. اخذ مجوز های لازم در هر کشوری متفاوت است اما حدود ۲۰۰ دلار هزینه در بر دارد. با اخذ مجوز های لازم می توانید در آمزیکا حدود ۲۴ دلار در هر ساعت در آمد داشته باشید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند شما را با اساتید native خود به سطوح مختلف زبان فرانسه برساند.آموزش آزمون های زبان فرانسه در موسسه زبان ایران اکسفورد به صورت کاملا تضمینی می باشد  و برای اولین بار در ایران دوره های آموزش تضمینی زبان فرانسه با ضمانتنامه کتبی برگزار می شوند و در صورت عدم موفقیت زبان آموز هزینه به زبان آموز مستر می گردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.