کلاس زبان فرانسه

کلاس زبان فرانسه
با مساحتی حدود ۵۵۱۵۰۰ کیلومتر مربع و جکعیتی حدود ۵۸۳۷۵۰۰۰ نفر فرانسه یکی از بزرگترین کشور های جهان و اروپا به شمار می آید. کلاس زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفوردیکی از معتبر ترین کلاس زبان فرانسه در تهران می باشد که زبان فرانسه را با لهجه های مختلف فرانسه ، کبک ، مونترال به زبان آموزان آموزش می دهد. اطلاعات زیر می تواند برای شما که در حال یادگیری زبان فرانسه هستید جالب و مفید باشد.

کلاس زبان فرانسه
کلاس زبان فرانسه

شهر های اصلی کشور فرانسه را می توان لیون ، مارسیل ، لیل ، بورداکس دانست. البته عروس شهر های فرانسه یعنی پاریس به عنوان پایتخت فرانسه جایگاه ویژه ای در دید همگان دارد. شما با شرکت در کلاس زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید از مزایای زیر بهرهمند شوید:
آموزش توسط کتاب های TAXI که بدون شک می توان آن را جدید ترین و بهترین کتاب برای یادگیری مکالمه زبان فرانسه دانست.
آموزش در کلاس های گروهی و ترمیک ( کلاس زبان فرانسه در تهران به صورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی قابل دسترس می باشد.)
آموزش مجازی زبان فرانسه ( کلاس زبان فرانسه آنلاین ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که در شهرستان ها و یا خارج ایران هستند و یا شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند )
استفاده از اساتید Native برای بالا بردن کیفیت آموزش
آمادگی برای آزمون های مختلف بین المللی سفارت فرانسه
تحقیقات انسان شناسی نشان داده است که در کشور فرانسه بیش از ۱۰۰۰۰۰ سال است که با زندگی اسنان ها را در خود جای داده است. البته بعد از اتفاق افتادن رنسانس در اروپا که منبع آن نیز کشوور فرانسه بوده است دوران شکوفایی فرانسه شروع شد و توانست سر مشق علمی بسیاری از کشور های دیگر اروپایی شود.
اگر شما هم دوست دارید که در کلاس زبان فرانسه خوب ایران آکسفورد شرکت کنید و بیشتر با این کشور آشنا شوید با شماره های موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.