آموزش مکالمه زبان فرانسه

آموزش مکالمه زبان فرانسه
اگر شما می خواهید که مکالمه فرانسوی خود را ارتقا دهید، باید تا می توانید گوش کنید و مهارت listening خود را بهتر کنید. آموزش مکالمه زبان فرانسه کار چندان سختی نیست چون در زبان فرانسه در یک مکالمه واقعی یک استراتژی مرسوم این است که عبارت هایی که طرف مقابل استفاده کرده را rephrase کنید. این اولین قدم برای نشان دادن روان صحبت کردن خو به طرف مقابل است. اما برای آموزش مکالمه زبان فرانسه شما فقط نمی توانید به این استراتژی کاربردی بسنده کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش مکالمه زبان فرانسه خود سعی می کند علاوه بر چیزی که در کتاب ها معرفی می شود ، مکالمات واقعی نیز کار می شوند.

آموزش مکالمه زبان فرانسه
آموزش مکالمه زبان فرانسه

همه ما می دانیم که در آموزش مکالمه زبان فرانسه ، باید بین متن های کتاب ها و دنیای واقعی تفاوت های زیادی است. ما نه تنها به آموزش مکالمه زبان فرانسه می پردازیم بلکه مکالمه Quebecois نیز آموزش داده می شود تا در صورت یادگیری فرانسه برای کبک نیز بتوانید با زیر و بم آن آشنا شوید. با استفاده از اساتید Native زبان فرانسه شما می توانید گوش خود را به لهجه های مختلف عادت دهید.
ما در دروه های آموزش مکالمه زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر اینکه از کتاب های Nouveau Taxi le استفاده می کند سعی می کنند مواردی را نیز مطرح کند که خیلی هم در کتاب ها نمی آید. از مکالمات معمول در مترو فرانسه تا نحوه عرض تسلیت یا تبریک در مراسم رسمی و غیر رسمی که به زبان فرانسه هستند. تصور این مسئله شاید سخت باشد اما شما بیش از هزاران موضوع را می توانید پیدا کنید که بسیار امکان اتفاق افتادن دارند اما شما به آن توجه نکرده اید.
برای یادگیری این موضوعات و آموزش مکالمه زبان فرانسه با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.