زبان فرانسه برای مهاجرت

دوره های ویژه زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه با کتاب های جدید Taxi

زبان فرانسه برای مهاجرت

بسیاری از افراد نیاز به یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت به کانادا ، کبک ، فرانسه و یا دیگر کشور های فرانسوی زبان دارند. ایالت کبک که یکی از مقاصد افرادی است که به یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت می پردازند داشتن مدرک زبان فرانسه را برای کسانی که قصد اقامت در کبک را دارند ضروری می داند. در این ایالت حدود ۸۰ % جمعیت به زبان فرانسه صحبت می کنند که همین مسئله نشان دهنده که اهمیت زبان فرانسه می باشد.

اگر شما بتوانید از سطح مناسبی در زبان فرانسه برخوردار باشید می توانید با افراد زیادی در این کشور ها در تماس باشید و بتوانید در این کشور ها ساکن شده و به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید.

یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت می تواند به روش های زیادی انجام بگیرد. اگر شانس مسافرت به کشور های فرانسوی زبان و اقامت در این کشور ها به مدت طولانی را دارید می توانید به مرور زبان به یادگیری زبان فرانسه بپردازید.

اما اگر فرصت آموزش زبان فرانسه به این صورت را ندارید بهترین راه یادگیری زبان فرانسه برای شما شرکت در کلاس ها آموزش زبان فرانسه می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جزو تنها موسسات زبانی می باشد که دوره های ویژه زبان فرانسه برای مهاجرت را برای زبان آموزان برگزار می نماید. در دوره های اموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد درس ها بر طبق استاندارد Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles که سازمان مهاجرتی کانادا می باشد طراحی شده است.

نکته مهم برای زبان آموزان این است که که این سازمان برای مهاجرینی که دارای مدرک زبان فرانسه از موسسات آموزش زبان فرانسه از کشورهای خود می باشند می تواند تا ۱۵۰۰$ هزینه آموزش زبان فرانسه را به این متقاضیان پس از کسب ویزا بازگرداند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان فرانسه و مدارک زبان فرانسه فرم مشاوره فوری را پر نماییدو یا باتلفن های موسسه تماس بگیرید.