زبان فرانسه در کانادا

زبان فرانسه در کانادا
زبان فرانسه در کانادا زبان مادری بیش از هفت میلیون نفر می باشد که البته بیشتر این جمعیت در کبک زندگی می کنند. از سال ۱۹۶۹ دولت کانادا هر دو زبان به عنوان زبان رسمی خود معرفی کرده است و اعلام کرده است که هر دو زبان به یک اندازه ارزش دارند. شهر Ontario که به عنوان اولین شهر جممعیتی و اقتصادی کشور کانادا به حساب می آید حدود ۱٫۴ میلیون نفر به زبان فرانسه صحبت می کنند.
زبان فرانسه در کانادا در اقتصاد نیز تاثیر گذار بوده است. بعد از جنگ جهانی دوم ایالت کبک به سرعت رو به صنعتی شدن پیش رفته است. امروزه کبک فرآیند صنعتی شدن را به اتمام رسانده و خود را توانسته به عنوان یک قطب صنعتی معرفی کند. در تولیدات صنعتی کبک می توان رده هایی از فرهنگ فرانسوی را دید که در اکثر بازسازی ها و کالاها دیده می شود. اسکناس های کانادا نیز از سال ۱۹۳۶ با هر دو زبان فرانسه و انگلیسی ارائه می شوند و همین نشان دهنده اهمیت این زبان برای کانادا و مردم کانادا دارد.
جدای از این مسئله که برای مهاجرت به کانادا نیاز به زبان فرانسه دارید ، برای کار و یا تحصیل در کانادا نیز کسانی که به زبان فرانسه آشنایی دارند نسبت به بقیه افراد از اممتیاز ویژه ای برخوردارند و شانس بیشتری برای موفقیت دارند.
اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان فرانسه برای کانادا هستید می توانید در دوره زبان فرانسه کانادا ایران آکسفورد شرکت کنید تا بتوانید علاوه بر یادگیری زبان فرانسه بتوانید تفاوت های زبان فرانسه و گویش کانادایی این زبان را به خوبی بشناسید.
سطوح مختلف زبان فرانسه از A1 تا سطح C1 در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش داده می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های زبان فرانسه با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.