آموزش زبان فرانسه برای آیفون

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می داند کسانی که گوشی آیفون دارند ، علاقه خاصی به آن دارند و همیشه در مورد آن با گوشی اندرویدی بحث می کنند. App های آموزش زبان فرانسه برای آیفون می تواند به افرادی که از این گوشی هوشمند استفاده می کنند کمک بسیار بزرگی باشد. برای انتخاب بهترین اپلیکیشن ها تیم زبان فرانسه ما چندین اپلیکیشن را تست کرده و به لیستی از بهترین ها رسیده است که در زیر به شما ارائه می شود.

آموزش زبان فرانسه برای آیفون
آموزش زبان فرانسه برای آیفون

Learn French by MindSnacks

اگر دوست دارید به همراه آموزش زبان فرانسه برای آیفون بازی و سرگری را نیز همراه کنید پس این اپلیکیشن برای شما بسیار مناسب است. این اپلیکیشن ۵۰ درس و بیش از ۴۰ ساعت آموزش در خود جای داده است. دانلود این نرم افزار از App Store امکان پذیر است. ۹ بازی در این برنامه گنجانده شده است. موضوعات مختلف برای کلمات فرانسه ارائه شده اند که کار را بسیار راحت می کنند.

Memrise

یکی از خلاقانه ترین برنامه های ساخته شده باری آیفون این نرم افزار است. ماژول های زیادی از مبتدی تا پیشرفته در ای نرم افزار قرار دارد. تمرکز این اپ روی یادگیری لغات است و مزیت آن رایگان بودن آن است. هم چنین وجود چت روم و فروم در این برنامه برای در ارتباط بودن با زبان آموزان بسیار مفید خواهد بود.

Doulingo

در میان تمامی App های بالا برای آموزش زبان فرانسه برای آیفون Doulingo توانسته تعادلی بسیار مناسب بین سرگرمی و اموزش برقرار کند. در سال ۲۰۱۳ این اپلیکیشن توانست عنوان best App of the year را در بازار آیفون بدست آورد. کاری که این نرم افزار به خوبی انجام داده است ساده سازی تمامی مفاهیم برای یادگیری است. ۶۰ درس کاملا منظم در این برنامه برای آموزش وجو دارند.

برای دانلود هر کدام از این اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه برای آیفون می توانید بر روی اسم انها کلیک کنید.