آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های آموزش زبان فرانسه به کودکان را در آموزشگاه خود برگزار می کند.  اما آموزش زبان فرانسه به بچه ها به چه روش هایی امکان پذیر است. برخی از این روش ها را در زیر ببینید.

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

به آموزش زبان فرانسه به بچه ها توجه کنید:

شما باید در زمان یادگیری زبان فرانسه به کودکانتان با آنها همراه باشید. این همان چیزی است که واقعاً توجه فرزندتان را جلب می کند. برای بچه های بزرگتر، بازی های ویدئویی فرانسه، ویدئو های یوتیوب و دی وی دی ها ابزار های عالی هستند.

آموزش زبان فرانسه به کودکان نوپا

بچه های کوچک به نظارت و تعامل نیاز دارند.

بنابراین والدین یا پرستار بچه لازم است با کتاب فرانسه در گیر شود، دی وی دی، نرم افزار های فرانسه یا به هر وسیله ای که می خواهید فرانسه را به فرزندانتان آموزش دهید.

اولین مسئله علاقمند کردن وی است. با فرزندانتان بنشینید در حالی که به قصه ی پریان به زبان فرانسه  و جملات ساده ای مانند ” Le loup  arrive” ( گرگ می آید) گوش می دهید

پاشو و برقص و تکرار کن: ” Le loup! Le loup!”

حتی اگر به زبان فرانسه صحبت نکنید، یک کلمه انتخاب کنید و آن را تکرار کنید. شانس ها این هستند که شما چند چیز را از خودتان خواهید آموخت! اما بچه ی شما بیشتر از کاری که شما انجام می دهید را انتخاب می کند، زیرا در سن پایین تر آنها فقط در حدس زدن و یادگیری زبان ها از متن نبوغ دارند: این چگونگی یادگیری انگلیسی آنهاست!

همراه با آهنگ های کودکانتان آواز بخوانید( می توانید سرود ها را در اینترنت پیدا کنید): فرزندانتان این زمان خاص را دوست خواهند داشت و مطمئناً گوششان را برای زبان تقویت می کنند و آن را با یک زمان اتصال ویژه  با شما ارتباط می دهند.

شما خواهید دید که کاملا شگفت انگیز است که یک کودک به تنهایی چقدر زبان فرانسه  می تواند بفهمد. همچنین آنچه دشوار است انگیزه دادن به آنهاست برای اینکه کودکتان را بر روی آن متمرکز کنید به فعالیت بپردازید.

بازی های ویدئویی کودکانتان را به زبان فرانسه تنظیم کنید.

وقتی بچه های بزرگتر به یک بازی ویدئویی عادت کردند، شما ممکن است قادر باشید زبان را به فرانسه تغییر دهید ( بسیاری از بازی های محبوب مانند سیمز و مینکرفت گزینه های تغییر زبان را ارائه می کنند).

بازی را به زبان فرانسه شروع نکنید مگر اینکه فرزند شما دو زبانه باشد یا بلد باشد که چگونه بازی کند بعلت اینکه ممکن است او در ابتدا سر نخ ها را متوجه نشود.

با این وجود بار اولیکه فرزندتان با بازی آشنایی پیدا می کند، تنظیم کردن آن به زبان فرانسه راه مناسبی جهت یادگیری واژگان جدید فرانسه است.

اپلیکیشن هایی برای بچه ها جهت یادگیری زبان فرانسه

برای کودکان امروزی که از زمان تولد در دستشان آی‌پد دارند( یا اینطور به نظر می رسد) برنامه های فرانسه بسیاری موجود است _ این لینک یک فهرست خوب را نشان می دهد اما من نمیدانم چطور به‌روز شده است. طبق معمول بهتر است آن را خودتان چک کنید و قبل از خرید هر کاری امتیازات مشتریان را بررسی نمائید.

 

مسئله ی دیگری که باید مراقب آن باشید: اگر برخی بازی های تصاویر و کلمات را خریداری می کنید، مطمئن شوید که کلمه ی فرانسه در حروف تعریف فرانسه (un/une – le la) باشند. این حروف تعریف، جنسیت را نشان می دهند و باید آنها را همراه با اسامیشان به خاطر بسپارید:

▪ une table( میز در زبان فرانسه مادینه است)

un livre▪ ( کتاب در زبان فرانسه نرینه است)

دی وی دی های کودکان با آهنگ های صوتی فرانسه: توضیحات محصول را مطالعه کنید!

تلویزیون قطعاً می تواند کمک کند. فیلم ها یا نمایش هایی که حاوی آهنگ های فرانسه هستند را بیابید و برای کودکتان پخش کنید. در حقیقت اگر می خواهید نتایج آن را مشاهده کنید، کودکانتان باید فقط به زبان فرانسه تلویزیون تماشا کنند. این خوب است که در این سن تکرار کردن را دوست دارند_ نکته های من در مورد مشکلات و عادت های بد را مشاهده کنید.

یافتن دی وی دی به زبان فرانسه برای کودکان کار خیلی راحتی نیست: سریال کایلو مانند بسیاری از فیلم های دیزنی و دریم ورکزآهنگ های فرانسه دارد _ اگرچه همه ی آنها اینطور نیستند. ( برای مثال راتاتویل اینطور نیست)

مراقب باشید که در واقع همه ی دی وی دی ها آهنگ های صوتی فرانسه ندارند حتی اگر در وبگاه آمازون ذکر شده باشد. ما در واقع دی وی دی های زیر را داریم و می دانیم که اینها آهنگ فرانسه دارند ( همچنین آگاه باشید که برخی از نسخه های مشابه از فیلم مشابه ممکن است موارد اضافی یکسان را در دی وی نداشته باشد بنابراین نسخه ی اصلی فیلم و نسخه ی ویژه ی آن احتمالاً متفاوت است).

مقالات مرتبط

انتخاب ابزار مناسب برای یادگیری زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به انتخاب ابزار مناسب برای یادگیری زبان فرانسه می پردازد. شاید از خودتان بپرسید که آیا آموزش زبان فرانسه هم ابزار دارد؟ بله. با ما باشید تا بتوانید مانند حرفه ای ها بهترین ابزار را انتخاب کنید. انتخاب ابزار مناسب برای یادگیری زبان فرانسه چگونه انجام می شود: تا کنون این سؤال را از خودتان کرده […]

نکات افعال در زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی نکات افعال در زبان فرانسه اشاره می کند تا بتوانید در آموزش زبان فرانسه به همه این مسائل احاطه داشه باشید. پس برای یادگیری بهتر زبان فرانسه با ما همراه باشید. به نکات افعال در زبان فرانسه توجه کنید: بیش تر شاگردان فرانسه تحت تاثیر افعال فرانسه هستند. پس بیایید درباره ی آن ها […]

عبارت ” این به فرانسه چه می شود “

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که اگر می خواهید عبارت ” این به فرانسه چه می شود ” را بدانید به شما این عبارات و راه های استفاده از آن را بیان می کند. پس با ما همراه باشید. عبارت ” این به فرانسه چه می شود ” : اگر شما می خواهید بدانید که چه طور […]

افعال در زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد به معرفی افعال در زبان فرانسه و توضیحاتی در مورد فعل به زبان فرانسه برایتان انجام خواهد داد. این مبحث نسبتا مهم در زبان فرانسه را پشت گوش نیاندازید و همین حالا به شناخت آن اقدام کنید. پس با ما همراه باشید. اما افعال در زبان فرانسه را ببینید: بیش تر شاگردان فرانسه تحت تاثیر افعال […]

حروف مشکل در تلفظ زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عجیب ترین قسمت زبان فرانسه را برای زبان آمزوان تلفظ این زبان می داند. می خواهیم به حروف مشکل در تلفظ زبان فرانسه و درجه سختی آنها اشاره کنیم تا بتوانید راحت تر آنها را بشناسید و بیشتر تمرین کنید. پس با ما همراه باشید. درجه سختی ۱ در تلفظ – حرف R فرانسه حرف R […]

چطور در زندگی روزمره زبان فرانسه را تمرین کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های مختلف آموزش زبان فرانسه را دارد. اما امروز می خواهیم نشان دهیم چطور در زندگی روزمره زبان فرانسه را تمرین کنید؟ و خارج از کلاس هم فکر و ذهنتان را با زبان فرانسه پر کنید. پس با ما همراه باشید. اما چطور در زندگی روزمره زبان فرانسه را تمرین کنید؟ تمرین روزانه ی فرانسه […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ