آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های آموزش زبان فرانسه به کودکان را در آموزشگاه خود برگزار می کند.  اما آموزش زبان فرانسه به بچه ها به چه روش هایی امکان پذیر است. برخی از این روش ها را در زیر ببینید.

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

به آموزش زبان فرانسه به بچه ها توجه کنید:

شما باید در زمان یادگیری زبان فرانسه به کودکانتان با آنها همراه باشید. این همان چیزی است که واقعاً توجه فرزندتان را جلب می کند. برای بچه های بزرگتر، بازی های ویدئویی فرانسه، ویدئو های یوتیوب و دی وی دی ها ابزار های عالی هستند.

آموزش زبان فرانسه به کودکان نوپا

بچه های کوچک به نظارت و تعامل نیاز دارند.

بنابراین والدین یا پرستار بچه لازم است با کتاب فرانسه در گیر شود، دی وی دی، نرم افزار های فرانسه یا به هر وسیله ای که می خواهید فرانسه را به فرزندانتان آموزش دهید.

اولین مسئله علاقمند کردن وی است. با فرزندانتان بنشینید در حالی که به قصه ی پریان به زبان فرانسه  و جملات ساده ای مانند ” Le loup  arrive” ( گرگ می آید) گوش می دهید

پاشو و برقص و تکرار کن: ” Le loup! Le loup!”

حتی اگر به زبان فرانسه صحبت نکنید، یک کلمه انتخاب کنید و آن را تکرار کنید. شانس ها این هستند که شما چند چیز را از خودتان خواهید آموخت! اما بچه ی شما بیشتر از کاری که شما انجام می دهید را انتخاب می کند، زیرا در سن پایین تر آنها فقط در حدس زدن و یادگیری زبان ها از متن نبوغ دارند: این چگونگی یادگیری انگلیسی آنهاست!

همراه با آهنگ های کودکانتان آواز بخوانید( می توانید سرود ها را در اینترنت پیدا کنید): فرزندانتان این زمان خاص را دوست خواهند داشت و مطمئناً گوششان را برای زبان تقویت می کنند و آن را با یک زمان اتصال ویژه  با شما ارتباط می دهند.

شما خواهید دید که کاملا شگفت انگیز است که یک کودک به تنهایی چقدر زبان فرانسه  می تواند بفهمد. همچنین آنچه دشوار است انگیزه دادن به آنهاست برای اینکه کودکتان را بر روی آن متمرکز کنید به فعالیت بپردازید.

بازی های ویدئویی کودکانتان را به زبان فرانسه تنظیم کنید.

وقتی بچه های بزرگتر به یک بازی ویدئویی عادت کردند، شما ممکن است قادر باشید زبان را به فرانسه تغییر دهید ( بسیاری از بازی های محبوب مانند سیمز و مینکرفت گزینه های تغییر زبان را ارائه می کنند).

بازی را به زبان فرانسه شروع نکنید مگر اینکه فرزند شما دو زبانه باشد یا بلد باشد که چگونه بازی کند بعلت اینکه ممکن است او در ابتدا سر نخ ها را متوجه نشود.

با این وجود بار اولیکه فرزندتان با بازی آشنایی پیدا می کند، تنظیم کردن آن به زبان فرانسه راه مناسبی جهت یادگیری واژگان جدید فرانسه است.

اپلیکیشن هایی برای بچه ها جهت یادگیری زبان فرانسه

برای کودکان امروزی که از زمان تولد در دستشان آی‌پد دارند( یا اینطور به نظر می رسد) برنامه های فرانسه بسیاری موجود است _ این لینک یک فهرست خوب را نشان می دهد اما من نمیدانم چطور به‌روز شده است. طبق معمول بهتر است آن را خودتان چک کنید و قبل از خرید هر کاری امتیازات مشتریان را بررسی نمائید.

 

مسئله ی دیگری که باید مراقب آن باشید: اگر برخی بازی های تصاویر و کلمات را خریداری می کنید، مطمئن شوید که کلمه ی فرانسه در حروف تعریف فرانسه (un/une – le la) باشند. این حروف تعریف، جنسیت را نشان می دهند و باید آنها را همراه با اسامیشان به خاطر بسپارید:

▪ une table( میز در زبان فرانسه مادینه است)

un livre▪ ( کتاب در زبان فرانسه نرینه است)

دی وی دی های کودکان با آهنگ های صوتی فرانسه: توضیحات محصول را مطالعه کنید!

تلویزیون قطعاً می تواند کمک کند. فیلم ها یا نمایش هایی که حاوی آهنگ های فرانسه هستند را بیابید و برای کودکتان پخش کنید. در حقیقت اگر می خواهید نتایج آن را مشاهده کنید، کودکانتان باید فقط به زبان فرانسه تلویزیون تماشا کنند. این خوب است که در این سن تکرار کردن را دوست دارند_ نکته های من در مورد مشکلات و عادت های بد را مشاهده کنید.

یافتن دی وی دی به زبان فرانسه برای کودکان کار خیلی راحتی نیست: سریال کایلو مانند بسیاری از فیلم های دیزنی و دریم ورکزآهنگ های فرانسه دارد _ اگرچه همه ی آنها اینطور نیستند. ( برای مثال راتاتویل اینطور نیست)

مراقب باشید که در واقع همه ی دی وی دی ها آهنگ های صوتی فرانسه ندارند حتی اگر در وبگاه آمازون ذکر شده باشد. ما در واقع دی وی دی های زیر را داریم و می دانیم که اینها آهنگ فرانسه دارند ( همچنین آگاه باشید که برخی از نسخه های مشابه از فیلم مشابه ممکن است موارد اضافی یکسان را در دی وی نداشته باشد بنابراین نسخه ی اصلی فیلم و نسخه ی ویژه ی آن احتمالاً متفاوت است).

مقالات مرتبط

چه طور به زبان فرانسه بگویید “دوستت دارم”؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش بررسی می کند که چه طور به زبان فرانسه بگویید “دوستت دارم”؟ اگر می خواهید به بهترین شکل احساسات خود را به زبان فرانسه ابراز کنید این متن را تا انتها و به دقت دنبال کنید. اما چه طور به زبان فرانسه بگویید “دوستت دارم”؟ : این مقاله به شما نشان خواهد داد […]

یادگیری کلمات زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به یادگیری کلمات زبان فرانسه اشاره می کند و اینکه چطور کلمات رزیان فرانسه را بیشتر و راحت تر به ذهن بسپاریم. لغات واقعیِ مورد استفاده توسط مردم واقعی در موقعیت های روزانه. پس با ما همراه باشید. به راهنمای یادگیری کلمات زبان فرانسه توجه کنید: یک روش خوب برای شروع، یادگیری رایج ترین لغات است. […]

چرا لازم نیست که شما برای یادگیری زبان فرانسه در فرانسه زندگی کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چرا لازم نیست که شما برای یادگیری زبان فرانسه در فرانسه زندگی کنید . البته که سفر به فرانسه می تواند برای شما بسیار مفید باشد اما بدون سفر و زندگی در فرانسه هم می توانید فراگیری زبان فرانسه را انجام دهید. اما چرا لازم نیست که شما برای یادگیری […]

اصطلاحات رایج فرانسه با میوه ها و سبزیجات

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به اصطلاحات رایج فرانسه با میوه ها و سبزیجات اشاره می کند که اغلب فرانسوی ها در شرایط مختلف از آن استفاده می کنند. پس با ما همراه باشید و بیشتر با این اصطلاحات آشنا شوید. به اصطلاحات رایج فرانسه با میوه ها و سبزیجات توجه کنید: بسیاری از عبارات و اصطلاحات فرانسه شامل اسامی میوه […]

۳ نکته ی گرامر برای مبتدی ها برای زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۳ نکته ی گرامر برای مبتدی ها برای زبان فرانسه اشاره می کند که اگر تازه شروع به آموزش زبان فرانسه کردیه اید مطمئنا بسیار برایتان مفید خواهد بود. پس با ما همراه باشید. ۳ نکته ی گرامر برای مبتدی ها برای زبان فرانسه را ببینید: ۱– جنسیت را با مسئولیت خود نادیده بگیرید در […]

روش های سرگرم کننده برای یادگیری زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از روش های سرگرم کننده برای یادگیری زبان فرانسه اشاره می کند که می توانید در مسیر رفت و امد و یا هر جای دیگری از آنها برای بهبود زبان فرانسه خود استفاده کنید. به روش های سرگرم کننده برای یادگیری زبان فرانسه توجه کنید: به پادکست ها گوش کنید پادکست ها یکی از […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ