آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های آموزش زبان فرانسه به کودکان را در آموزشگاه خود برگزار می کند.  اما آموزش زبان فرانسه به بچه ها به چه روش هایی امکان پذیر است. برخی از این روش ها را در زیر ببینید.

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

به آموزش زبان فرانسه به بچه ها توجه کنید:

شما باید در زمان یادگیری زبان فرانسه به کودکانتان با آنها همراه باشید. این همان چیزی است که واقعاً توجه فرزندتان را جلب می کند. برای بچه های بزرگتر، بازی های ویدئویی فرانسه، ویدئو های یوتیوب و دی وی دی ها ابزار های عالی هستند.

آموزش زبان فرانسه به کودکان نوپا

بچه های کوچک به نظارت و تعامل نیاز دارند.

بنابراین والدین یا پرستار بچه لازم است با کتاب فرانسه در گیر شود، دی وی دی، نرم افزار های فرانسه یا به هر وسیله ای که می خواهید فرانسه را به فرزندانتان آموزش دهید.

اولین مسئله علاقمند کردن وی است. با فرزندانتان بنشینید در حالی که به قصه ی پریان به زبان فرانسه  و جملات ساده ای مانند ” Le loup  arrive” ( گرگ می آید) گوش می دهید

پاشو و برقص و تکرار کن: ” Le loup! Le loup!”

حتی اگر به زبان فرانسه صحبت نکنید، یک کلمه انتخاب کنید و آن را تکرار کنید. شانس ها این هستند که شما چند چیز را از خودتان خواهید آموخت! اما بچه ی شما بیشتر از کاری که شما انجام می دهید را انتخاب می کند، زیرا در سن پایین تر آنها فقط در حدس زدن و یادگیری زبان ها از متن نبوغ دارند: این چگونگی یادگیری انگلیسی آنهاست!

همراه با آهنگ های کودکانتان آواز بخوانید( می توانید سرود ها را در اینترنت پیدا کنید): فرزندانتان این زمان خاص را دوست خواهند داشت و مطمئناً گوششان را برای زبان تقویت می کنند و آن را با یک زمان اتصال ویژه  با شما ارتباط می دهند.

شما خواهید دید که کاملا شگفت انگیز است که یک کودک به تنهایی چقدر زبان فرانسه  می تواند بفهمد. همچنین آنچه دشوار است انگیزه دادن به آنهاست برای اینکه کودکتان را بر روی آن متمرکز کنید به فعالیت بپردازید.

بازی های ویدئویی کودکانتان را به زبان فرانسه تنظیم کنید.

وقتی بچه های بزرگتر به یک بازی ویدئویی عادت کردند، شما ممکن است قادر باشید زبان را به فرانسه تغییر دهید ( بسیاری از بازی های محبوب مانند سیمز و مینکرفت گزینه های تغییر زبان را ارائه می کنند).

بازی را به زبان فرانسه شروع نکنید مگر اینکه فرزند شما دو زبانه باشد یا بلد باشد که چگونه بازی کند بعلت اینکه ممکن است او در ابتدا سر نخ ها را متوجه نشود.

با این وجود بار اولیکه فرزندتان با بازی آشنایی پیدا می کند، تنظیم کردن آن به زبان فرانسه راه مناسبی جهت یادگیری واژگان جدید فرانسه است.

اپلیکیشن هایی برای بچه ها جهت یادگیری زبان فرانسه

برای کودکان امروزی که از زمان تولد در دستشان آی‌پد دارند( یا اینطور به نظر می رسد) برنامه های فرانسه بسیاری موجود است _ این لینک یک فهرست خوب را نشان می دهد اما من نمیدانم چطور به‌روز شده است. طبق معمول بهتر است آن را خودتان چک کنید و قبل از خرید هر کاری امتیازات مشتریان را بررسی نمائید.

 

مسئله ی دیگری که باید مراقب آن باشید: اگر برخی بازی های تصاویر و کلمات را خریداری می کنید، مطمئن شوید که کلمه ی فرانسه در حروف تعریف فرانسه (un/une – le la) باشند. این حروف تعریف، جنسیت را نشان می دهند و باید آنها را همراه با اسامیشان به خاطر بسپارید:

▪ une table( میز در زبان فرانسه مادینه است)

un livre▪ ( کتاب در زبان فرانسه نرینه است)

دی وی دی های کودکان با آهنگ های صوتی فرانسه: توضیحات محصول را مطالعه کنید!

تلویزیون قطعاً می تواند کمک کند. فیلم ها یا نمایش هایی که حاوی آهنگ های فرانسه هستند را بیابید و برای کودکتان پخش کنید. در حقیقت اگر می خواهید نتایج آن را مشاهده کنید، کودکانتان باید فقط به زبان فرانسه تلویزیون تماشا کنند. این خوب است که در این سن تکرار کردن را دوست دارند_ نکته های من در مورد مشکلات و عادت های بد را مشاهده کنید.

یافتن دی وی دی به زبان فرانسه برای کودکان کار خیلی راحتی نیست: سریال کایلو مانند بسیاری از فیلم های دیزنی و دریم ورکزآهنگ های فرانسه دارد _ اگرچه همه ی آنها اینطور نیستند. ( برای مثال راتاتویل اینطور نیست)

مراقب باشید که در واقع همه ی دی وی دی ها آهنگ های صوتی فرانسه ندارند حتی اگر در وبگاه آمازون ذکر شده باشد. ما در واقع دی وی دی های زیر را داریم و می دانیم که اینها آهنگ فرانسه دارند ( همچنین آگاه باشید که برخی از نسخه های مشابه از فیلم مشابه ممکن است موارد اضافی یکسان را در دی وی نداشته باشد بنابراین نسخه ی اصلی فیلم و نسخه ی ویژه ی آن احتمالاً متفاوت است).

مقالات مرتبط

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان برنامه بسیار ویژه ای داشته است. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ما به برخی از کارهایی که باید والدین انجام دهند در زیر اشاره می کنیم. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ثابت قدم و قاطع باشید. یک دوره ای ممکن است کودک […]

جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست

به بررسی اصطلاحات گرامری زبان فرانسه می پردازد. اما جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد. با ما همراه باشید و با این اصلاحات گرامری آشنا شوید. جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد: فهمیدن اصطلاحات گرامری از قبیل ” جنس” و ” عدد” آنچنان هم […]

انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه

به انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه در ایران که می توانید از آنها استفاده کنید اشاره می کند. هر کدام از شما باید با توجه به شرایط خود بهترین دوره مناسب خود را پیدا کنید. انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه را بشناسید: خیلی از مردمی که می خواهند زبان فرانسه را بیاموزند به کلاس، یک معلم خصوصی، یک […]

چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟

کلاس های مختلف را برای زبان فرانسه برگزار می کند. اما چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ زبان فرانسه زبان خاصی است که حتما باید از ابتدا گوش هایتان را برای درک آن اماده سازید. با همراه باشید. ببینیم چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ تفاوت بین فرانسوی […]

عبارات روزمره زبان فرانسه

دوره های آموزش زبان فرانسه را برای بسیاری از زبان اموزان با اهداف متفاوت برگزار می کند. امروز عبارات روزمره زبان فرانسه که ممکن است در هر شرایطی مورد استفاده قرار گیرند را برایتان بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید. به عبارات روزمره زبان فرانسه توجه کنید: ساختارهایی وجود دارند که موقع سفر بارها تکرار می شوند: “Je […]

آیا درک زبان فرانسه سخت است؟

به این نکته می پردازد که آیا درک زبان فرانسه سخت است؟ خیلی از زبان آموزان با زبان فرانسه این مشکل را دارند که نمی توانند به خوبی آن را بشنوند و درک کنند. پس با ما همراه باشید این مشکل را حل کنید. اما آیا درک زبان فرانسه سخت است؟ شاید کمی اینطور باشد. متاسفانه ممکن است این اتفاق […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ