آموزش زبان فرانسوی

آموزش زبان فرانسوی
بسیاری از فرانسوی ها از انگلیسی ها متنفرد و دلایل زیادی هم برای این تنفر دارند. آنها فکر می کنند انگلیسی ها بیش از حد مودبند ، رک نیستند و شما نمی توانید بفهمید که واقعا چگونه فکر می کنند. اما یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده فرانسوی ها از انگلیسی خوششان نیاید این است که فکر می کنند آموزش زبان فرانسوی در دنیا می توانست به همان اندازه زبان انگلیسی گسترده باشد. شما هم تفکراتی همچون فرانسوی ها دارید و فکر می کنید آموزش زبان فرانسوی را بیشتر از زبان انگلیسی دوست دارید. اگر اینطور است شما باید دو کار را انجام دهید:
۱ – از افکار نژاد پرستانه دوری کنید !!
۲ – در دوره های آموزش زبان فرانسوی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید.

آموزش زبان فرانسوی
آموزش زبان فرانسوی

از قرن شانزدهم میلادی لهجه ای از زبان فرانسه که در پاریس صحبت می شود به عنوان زبان استاندارد فرانسوی در نظر گرفته شده است و همه ی برنامه های آموزش زبان فرانسوی بر روی این بخش تمرکز داشته اند. اگرچه زبان فرانسه در بلژیک ، کانادا ، سویس هم صحبت می شود اما پاریس را می توان رهبر به حق در زبان فرانسوی دانست.
آموزش زبان فرانسوی بیش از هر چیز تحت تاثیر phonology یا آواشناسی می باشد. از تلفظ حرف r در زبان فرانسه تا عدم تطابق نوشتار با خواندن در زبان فرانسه کمی باعث سخت به نظر رسیدن این زبان می شود. اما در اصل اینطور نیست و شما می توانید با یادگیری چند قاعده ساده از پس تلفظ زبان فرانسه بر آیید. همین تلفظ ها البته لاعث زیبا به نظر رسیدن زبان فرانسوی نیز می شود و آن را به زبان عشاق تبدیل کرده است.
اما به هر حال اگر هر دلیلی برای آموزش زبان فرانسوی دارید و می خواهید در کلاس های زبان فرانسه شرکت کنید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.