آموزش زبان فرانسه

شما می توانید دلایل زیادی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید. اگر هم این چنین نیست موسسه زبان بین المللی ایرانیان برای آموزش زبان فرانسه می تواند دلایل زیادی را برای شما بیان کند. آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان بین المللی ایرانیان توسط اساتید فوق لیسانس آموزش فرانسه و یا اساتید  native انجام می پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت های زبان فرانسه مسیری راحت را در پیش رو داشته باشید. و اما برتری های این زبان :

  1. بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند.
  2. زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل، یونسکو ، ناتو ، المپیک و… است.
  3. زبان فرانسه زبان اول اروپا و زبان ورود به بسیاری از فرصت های شغلی است.
  4. زبان بسیاری از دانشگاه های اروپا و کانادا
  5. زبان عشق و حکمت و بسیاری از مزیت های دیگر

مکالمه زبان فرانسه

 

اما چرا فرانسه را در ایران آکسفورد بیاموزیم:

در موسسه زبان ایران آکسفورد می توانید آموزش زبان فرانسه را با آموزش مکالمه فرانسه با کتاب های Café Crème  و Taxi تجربه کنید. اگر یادگیری زبان فرانسه را برای اقامت کانادا و یا اقامت کبک و یا تحصیل در کانادا و تحصیل رایگان در فرانسه می آموزید ، موسسه زبان ایران آکسفورد برای شما کلاس مناسب را دارد. شما با مراجعه به سایت آموزش زبان فرانسه  ایران آکسفورد می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید. مزایایی همچون دوره های آنلاین اموزش زبان فرانسه ، دانلود منابع آموزش  زبان فرانسه و کتاب های آموزش زبان فرانسه موسسه زبان ایران آکسفورد .

همچنین دوره های آمادگی آزمون سفارت فرانسه آزمون TCF و TCFq و هم چنین آزمون TEF در موسسه ایران آکسفورد برگزار می شود که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.

اما دپارتمان فرانسه موسسه زبان بین المللی ایرانیان دوره های ویژه ای را برای شما در نظر می گیرد تا مسیر آموزش این زبان بسیار راحت باشد. دوره های آموزش زبان فرانسه عبارتند از:

دوره های مکالمه فرانسه با کتاب های Café Creme ،nouveau Taxi ، reflect و Alter ego

آمادگی آزمون سفارت فرانسه و مصاحبه کبک ( TCF  و TCFQ )

دوره های تک مهارتی ecrit فرانسه

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ