آموزش زبان فرانسه

شما می توانید دلایل زیادی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید. اگر هم این چنین نیست آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آموزش زبان فرانسه می تواند دلایل زیادی را برای شما بیان کند. آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان بین المللی ایرانیان توسط اساتید فوق لیسانس آموزش فرانسه و یا اساتید  native انجام می پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت های زبان فرانسه مسیری راحت را در پیش رو داشته باشید. و اما برتری های این زبان :

  1. بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند.
  2. زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل، یونسکو ، ناتو ، المپیک و… است.
  3. زبان فرانسه زبان اول اروپا و زبان ورود به بسیاری از فرصت های شغلی است.
  4. زبان بسیاری از دانشگاه های اروپا و کانادا
  5. زبان عشق و حکمت و بسیاری از مزیت های دیگر

اما چرا فرانسه را در ایران آکسفورد بیاموزیم:

French learning book
French learning book

در موسسه زبان ایران آکسفورد می توانید آموزش زبان فرانسه را با آموزش مکالمه فرانسه با کتاب های  le nouveau taxi تجربه کنید. اگر یادگیری زبان فرانسه را برای اقامت کانادا و یا اقامت کبک و یا تحصیل در کانادا و تحصیل رایگان در فرانسه می آموزید ، موسسه زبان ایران آکسفورد برای شما کلاس مناسب را دارد. شما با مراجعه به سایت آموزش زبان فرانسه  ایران آکسفورد می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید. مزایایی همچون دوره های آنلاین اموزش زبان فرانسه ، دانلود منابع آموزش زبان فرانسه و کتاب های آموزش زبان فرانسه موسسه زبان ایران آکسفورد .

همچنین دوره های آمادگی آزمون سفارت فرانسه آزمون TCF و TCFq و هم چنین آزمون TEF در موسسه ایران آکسفورد برگزار می شود که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.

اما دپارتمان فرانسه موسسه زبان بین المللی ایرانیان دوره های ویژه ای را برای شما در نظر می گیرد تا مسیر آموزش این زبان بسیار راحت باشد. دوره های آموزش زبان فرانسه عبارتند از:

  • دوره های مکالمه فرانسه با کتاب های Café Creme ،le nouveau taxi ، reflect و Alter ego
  • آمادگی آزمون سفارت فرانسه و مصاحبه کبک (TCF و TCFQ)
  • دوره های تک مهارتی ecrit فرانسه

کلاس های آموزش زبان فرانسه ایران آکسفورد چه مزیت هایی دارد؟

ما برای همه سطوح زبان فرانسه کلاس های خود را داریم. آموزش زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته با تعیین سطح زبان فرانسه رایگان توسط اساتید انجام میگیرد و از مبتدی A1 (سطح پایه یا صفر) تا سطح پیشرفته C2 زبان فرانسه به راحتی در دسترس زبان امزوان قرار می گیرد.

کلاس فیلم زبان فرانسه

French language Movie Class
French language Movie Class

کشور فرانسه یکی از قدرتمندترین سینماهای دنیا را دارد و تولیدات این کشور هر ساله در دنیا عرضه می شود. یکی از بهترین مزیت های موسسه ما استفاده از ابزارهای مختلف همانند فیلم است. ما فیلم های زبان فرانسه را در کلاس ها استفاده می کنیم تا علاوه بر آشنایی با فرهنگ و زبان فرانسه، کلاس های سرگرم کننده و مفرحی داشته باشید.

دانلود رایگان فرانسه

شما می توانید با استفاده از قسمت دانلود سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد منابع بسیاری از زبان فرانسه را به رایگان دانلود کنید. دانلود کتاب های زبان فرانسه PDF، دانلود دیکشنری های زبان فرانسه، دانلود فیلم های زبان فرانسه و دانلود نمونه آزمون های زبان فرانسه و دانلود صوتی زبان فرانسه گزینه هایی است که زبان آموزان می توانند از آن استفاده کنند.

کافه زبان فرانسه

French Language Cafe Iran oxford
French Language Cafe Iran oxford

یکی از بهترین گزینه هایی که در اختیار زبان اموزان ما قرار می گیرد داشتن کافه زبان فرانسه است. زبان اموزان بعد از کلاس خود می توانند در محیط آموزشگاه یک قهوه فرانسه بخورند و با دوستان و اساتید خود به زبان فرانسه صحبت کنند و اوقات خوبی داشته باشند.

دوره های زبان فرانسه برای مهاجرت

زبان فرانسه از زبان های بسیار مهم است که می تواند امتیاز شما را در فرم های مهاجرتی به کانادا (کبک) و یا کشور فرانسه بسیار بالا ببرد. معمولا سطح B1 و یا B2 زبان فرانسه برا یپذیرش مورد نیاز است و اگر این سطوح را داشته باشید می توانید کمبود امتیاز های خود در دیگر بخش ها را جبران کنید. اما مشکل اینجاست که معمولا شما زمانی متوجه این قضیه می شوید که زمان بسیار کمی دارید و نیاز دارید سریعا زبان فرانسه را بیاموزید. ایران آکسفورد در دوره های فوق فشرده زبان فرانسه خود در طی مدت ۳ تا ۶ ماه شما را برای این سطوح آماده می کند.

هزینه کلاس های یادگیری زبان فرانسه

با رفتن به قسمت ثبت نام آنلاین می توانید هزینه کلاس آموزش زبان فرانسه را ببنید و در صورت نیاز در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از با کیفیت ترین و در عین حال منصفانه ترین هزینه ها را در آموزش زبان فرانسه ارائه می دهد.

ارائه ضمانت نامه کتبی برای زبان فرانسه

ما آموزش زبان فرانسه به صورت تضمینی به شما ارائه می دهیم. این دوره ها به زبان اموز ضمانت نامه اعطا می شود که در صورت عدم کسب سطح مورد نظر و یا نارضایتی از کلاس و استاد هزینه پرداختی عودت داده می شود.

ارائه مدرک زبان فرانسه

French Language Certificate Iran Oxford
French Language Certificate Iran Oxford

در پایان دوره ها به شما مدرک زبان فرانسه ایران آکسفورد اعطا خواهد شد. این مدرک دارای کد پیگیری بوده و قابل استعلام و قابل ترجمه می باشد و شما می توانید برای اثبات سطح خود از آن استفاده کنید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

در کنار گزینه آموزش حضوری، زبان آموزان می توانند از آموزش آنلاین هم استفاده کنند. این آموزش برای کسانی که امکان حضور در کلاس را ندارند بسیار مناسب است. پس اگر شغل شیفتی دارید، در ایران نیستید، مشغله بسیار زیاد دارید و نمی توانید محل کارتان را ترک کنید، این گزینه ما را حتما امتحان کنید.

آموزش رایگان زبان فرانسه

در صورتی که امکان پرداخت هزینه های کلاس زبان فرانسه به دلیل مشکلات مالی برای برخی از افراد وجود نداشته باشند، آموزشگاه زبان فرانسه به صورت رایگان این کار را انجام می دهد. این افراد می توانند با تماس با مشاورین آموزشگاه از نحوه شرکت در کلاس ها به صورت رایگان اطلاع پیدا کنند.