Reading سطح پیشرفته زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نحوه درک Reading سطح پیشرفته زبان فرانسه اشاره می کند که بهتر است اگر سطح خوبی در زبان فرانسه دارید پس بهتر است حتما این متن را دنبال کنید.

Reading سطح پیشرفته زبان فرانسه

Reading سطح پیشرفته زبان فرانسه

اما درک  Reading سطح پیشرفته زبان فرانسه را چگونه تجربه کنیم:

۱

رمان های نوشته شده به فرانسوی را بخوانید. یکی از پیشرفته ترین قالب های خواندن که شما می توانید کامل کنید این است که تمامِ رمان ها را به فرانسوی بخوانید. احتمال دارد که شما با بعضی از معروف ترین رمان های قرن نوزدهم آشنا باشید، مانند گوژپشت نتردام، اما شاید با رمان نویس های معاصر راحت تر باشید، مانند Muriel Barbary و Laure Alcoba.

  • تلاش کنید تا رمان کامل را بدون استفاده از دیکشنری بخوانید. اما همچنان که می خوانید، هر لغتی را که نمی دانید در یک دفتر بنویسید. بعد از این که رمان را به پایان رساندید، شما می توانید به عقب برگردید و به دنبال معنای لغاتی بگردید که متوجه نمی شدید.

۲

در فلسفه ی فرانسوی فرو روید. بعضی از بهترین متون در فلسفه ی مدرن از فرانسه نشات گرفته اند، از ژاک روسو تا ژان پل سارتر. اگر شما واقعاً می خواهید تا درک خود را از زبان امتحان کنید، تلاش کنید تا ایده های انتزاعی را در خود و جامعه از فلسفه ی فرانسوی درک کنید.

  • ولتر یک فیلسوف فرانسوی بود که خواندن مطالبش نسبتاً راحت است. رمان هزلی معروف او که Candide نام دارد اغلب در ابتدای کلاس های “فرانسوی برای دانش خواندن” آموزش داده می شود.

۳

یک سفر به فرانسه رزرو کنید. اگر بودجه اش را دارید، به فرانسه سفر کنید تا مهارت های زبانی خود را تمرین کنید. هیچ چیز نمی تواند با تجربه ی غوطه ور شدن در یک زبان مقایسه شود.

  • شما می توانید درباره ی برنامه های غوطه وری در فرانسوی برای بزرگسالان تحقیق کنید؛ خیلی ها به طور مخصوص برای گویشوران غیر بومی طراحی شده اند که یک سفر گسترده به خارج از کشور را برنامه ریزی می کنند.
  • اگر شما نمی خواهید به فرانسه بروید، همچنین می توانید به دنبال کشورها و مکان های فرانسوی زبان دیگر باشید مانند بلژیک، Seychelles، یا ایالت مونترال در کانادا.

۴

مهارت های زبان جدید خود را حفظ کنید. یک گویشور چند زبانه بودن می تواند مزایای مهمی برای مهارت های شناختی بلند مدت شما داشته باشد. تحقیقات نشان داده اند شاگردانی که به چند زبان صحبت می کنند تمایل دارند تا در امتحانات استاندارد شده نمره ی بهتری بگیرند و همچنین توانایی های بهتری برای حفظ کردن لیست ها و مراحل دارند.

مقالات مرتبط

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان برنامه بسیار ویژه ای داشته است. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ما به برخی از کارهایی که باید والدین انجام دهند در زیر اشاره می کنیم. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ثابت قدم و قاطع باشید. یک دوره ای ممکن است کودک […]

جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست

به بررسی اصطلاحات گرامری زبان فرانسه می پردازد. اما جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد. با ما همراه باشید و با این اصلاحات گرامری آشنا شوید. جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد: فهمیدن اصطلاحات گرامری از قبیل ” جنس” و ” عدد” آنچنان هم […]

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

کلاس های آموزش زبان فرانسه به کودکان را در آموزشگاه خود برگزار می کند.  اما آموزش زبان فرانسه به بچه ها به چه روش هایی امکان پذیر است. برخی از این روش ها را در زیر ببینید. به آموزش زبان فرانسه به بچه ها توجه کنید: شما باید در زمان یادگیری زبان فرانسه به کودکانتان با آنها همراه باشید. این […]

انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه

به انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه در ایران که می توانید از آنها استفاده کنید اشاره می کند. هر کدام از شما باید با توجه به شرایط خود بهترین دوره مناسب خود را پیدا کنید. انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه را بشناسید: خیلی از مردمی که می خواهند زبان فرانسه را بیاموزند به کلاس، یک معلم خصوصی، یک […]

چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟

کلاس های مختلف را برای زبان فرانسه برگزار می کند. اما چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ زبان فرانسه زبان خاصی است که حتما باید از ابتدا گوش هایتان را برای درک آن اماده سازید. با همراه باشید. ببینیم چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ تفاوت بین فرانسوی […]

عبارات روزمره زبان فرانسه

دوره های آموزش زبان فرانسه را برای بسیاری از زبان اموزان با اهداف متفاوت برگزار می کند. امروز عبارات روزمره زبان فرانسه که ممکن است در هر شرایطی مورد استفاده قرار گیرند را برایتان بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید. به عبارات روزمره زبان فرانسه توجه کنید: ساختارهایی وجود دارند که موقع سفر بارها تکرار می شوند: “Je […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ