استخدام مدرس زبان فرانسه ۱۴۰۱ با بیمه و مزایا

استخدام مدرس زبان فرانسوی

ایران آکسفورد به دلیل استقبال زبان آموزان از دوره های آموزش زبان فرانسه خود، همواره استخدام مدرس زبان فرانسه را با بهترین مزایا انجام داده است. ما برای جذب معلمین مجرب زبان فرانسه علاوه بر حقوق مناسب مزایای دیگری همچون بیمه را نیز در نظر می گیریم. اگر شما هم مدرس زبان فرانسه هستید و می خواهید با ما همکاری کنید برای دیدن متد های آموزش زبان فرانسه حتما قسمت آموزش زبان فرانسه ما را ببینید.

موسسه ی ما برای جذب مدرس زبان فرانسوی هم شرایط و لازمه های خاصی دارد که با رشته های دیگر کمی متفاوت است، برای استخدام شدن در رشته زبان فرانسه باید شرایط ذکر شده را درنظر بگیرد.

استخدام مدرس زبان فرانسه
استخدام مدرس زبان فرانسه

شرایط استخدام مدرس زبان فرانسوی

● داشتن مدرک کارشناسی، ارشد و بالاتر در رشته های آموزش زبان فرانسه و مترجمی زبان فرانسه

● در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی، Native بودن و یا مدارک مرتبط مثل TEF , TCF لازم است.

● متقاضی باید در آزمون ورودی به صورت چهار مهارت (compréhension orale, compréhension écrite, expression orale و expression écrite)  که به صورت چهارگانه برگزار میشود شرکت کنند.

● اگر متقاضی دارای مدرک بین المللی باشد، باتوجه به مدرکش، میتواند در آزمون شرکت نکند.

● تسلط کامل به زبان فرانسه
● دارای روابط اجتماعی قوی
● دارای حداقل ۲ سال سابقه تدریس زبان فرانسه
● توانایی کار گروهی و فعالیت در محیط موسسه

مهارت‌های مورد نیاز برای مدرس زبان فرانسه

 • تدریس و آموزش
 • زبان فرانسه

داشتن سابقه هم می توانید یک امتیاز بسیار خوب باشد. داشته سابقه ی کاری به این سبب جزو شرایط لازم است که هنگامی که فردی سابقه ی کاری داشته باشد، به طبع آن تجربه ی بسیار زیادی دارد و داشتن تجربه به آنها کمک می کند تا مدرس بهتری شوند.

همچنین موسسه ی ما برای ایجاد یک فضای بهتر بین موسسه و متقاضی ، یک سی دی یا کتاب به متقاضی میدهد تا فرد متقاضی آن را به صورت دمو برای دیگر اساتید ارائه دهد. این امر به متقاضی کمک میکند تا بهتر به محیط ارتباط برقرار کند و فضای بهتری بینشان ایجاد شود.

اگر مدرس زبان های دیگر مثل زبان انگلیسی هم هستید حتما مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی را ببینید.

مدارک مورد نیاز برای استخدام مدرس زبان فرانسه

مدرسین زبان فرانسه باید مدارکی را براس استخدام شدن ارائه دهند. این مدارک شامل:

 • ۱. ارائه مدرک دانشگاهی زبان فرانسه
 • ۲. ارائه ی مدرک DELF B2 در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی
 • ۳. در صورت نداشتن مدارک دانشگاهی و مدارک بین المللی، متقاضی باید در یک مصاحبه با سوپروایزر دپارتمان فرانسه ایران آکسفورد شرکت کند.
 • ۲. ارائه مدارک شناسایی 
 • ۳. رزومه کاری

استخدام زبان فرانسه پاره وقت و تمام وقت

امکان تدریس به هر دو صورت پاره وقت و تمام وقت در موسسه ایران آکسفورد وجود دارد.

موسسه ی ما زمان بندی کلاس هارا با توجه به ساعت کاری که برای عموم کارمندان درنظر گرفته میشود تعیین کرده است. البته در این بین گاهی مدرسان میخواهند که به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار کنند. این امر هم کاملا امکان پذیر است و آنها میتوانند باتوجه به ساعات کلاس های خود، به صورت تمام وقت یا پاره وقت در موسسه حضور پیدا کرده و کلاس های خود را برگزار کنند.

اگر صرفا مدرسی حجم کلاس هایش از مدرسان دیگر کمتر باشد ، به این معنی است که او به صورت پاره وقت کار میکند و حجم کلاس هایی که دارد کمتر از دیگر اساتید است. برای مثال اگر یک مدرس تمام وقت در هفته ۱۲ ساعت کلاس داشته باشد ، یک مدرس پاره وقت در هفته ۶ ساعت کلاس خواهد داشت. به همین ترتیب ساعات کاری مدرس پاره وقت کمتر و یا حتی نصف است.

مزایا استخدام مدرس زبان فرانسه

علاوه بر مزایای بسیار زیادی همچون بیمه و برخورداری از حقوق مناسب ما مزایای دیگری هم برای مدرسین خود قائل می شویم. مدرس بودن در هر رشته ایی پر از مزیت است. اما یکی از مزیت هایی که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد وجود دارد این است که مدرس یا حتی دانش آموز هیچگاه تصور نمیکنند که در یک مکان رسمی هستند که نمیتوانند راحت باشند، بلکه به دلیل ایجاد کردن محیط دوستانه بین تمام افراد موسسه، دانش آموزان و مدرسین در یک محیط کاملا آرام و دوستانه درس های خود را فرا گیرند.

در کنار این مزیت، مزیت های دیگری هم وجود دارد که مدارک زیر را شامل میشود:

 • ۱. ارائه دوره های رایگان تربیت مدرس
 • ۲. داشتن بیمه و حقوق توافقی
 • ۳. گرفتن پاداش (درصورت بهتر شدن نمودار سطح علمی موسسه)
 • ۴. ارائه کتاب های رایگان به اساتید برای خواندن مطالب جدید در راستای آموزش زبان

حقوق مدرس زبان فرانسه

مدرسین و اساتید زبان فرانسوی میتوانند به دو صورت حقوق خود را دریافت کنند. اگر آنها به صورت پاره وقت مشغول به کار شوند ، حقوق خود را به صورت جلسه ایی دریافت میکنند ، این بدین معناست که مدرس بابت هر جلسه ایی که برای دانش آموزان برگزار میکند، حقوقی را دریافت میکند. در روش دوم ؛ اگر مدرس به صورت تمام وقت مشغول به کار شود ، موسسه و مدیرست به صورت خودکار یک حقوق مشخص و ماهیانه را برای وی در نظر میگیرند.

در سال ۱۴۰۱ مدرس زبان فرانسه می تواند حداقل در ماه ۸ الی ۱۰ میلیون در آمد داشته باشد.

فرم تقاضای تدرس زبان فرانسه

متقاضیان تدریس میتوانند پس از پر کردن فرم زیر که فرمِ درخواست تدریس است و همچنین پس از توافق با موسسه و مدیریت ، به صورت تمام وقت یا پاره وقت کار خود را در موسسه آغاز کنند.

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان فرانسه کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان فرانسه” ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا مدرس زبان فرانسه بیمه هم دارد؟

بله! در موسسه ما امکان برخورداری بیمه برای مدرسین زبان فرانسه فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر فرم موجود در همین مطلب را پر کنید.

آیا امکان تدریس زبان فرانسه به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله! شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای تدریس زبان فرانسه اقدام کنید.

آیا تدرس زبان فرانسه بدون سابقه هم امکان پذیر است؟

تدریس زبان فرانسه نیاز به سابقه و تجربه دارد اما اگر رزومه قوی داشته باشید و هنوز سابقه ندارید باید مصاحبه ای را با سوپروایزر دپارتمان زبان فرانسه ما داشته باشید.