دیکشنری فرانسه به انگلیسی

دیکشنری های دو زبانه و چند زبانه فرانسه

دیکشنری های زبان فرانسه یکی از ابزار های لازم برای یادگیری زبان فرانسه هستند. دیکشنری فرانسه به انگلیسی برای اکثر زبان آموزان منبعی بسیار مناسب می باشد. در این مقاله سعی می کنیم دیکشنری های آنلاین فرانسه به انگلیسی و هم چنین دیکشنری های آفلاین  فرانسه  به انگلیسی را که برای مترجمین ، زبان آموزان و مدرسین زبان فرانسه لازم است را به شما معرفی کنیم.

دیکشنری های دوزبانه فرانسه

وقتی که قصد خرید یک دیکشنری زبان فرانسه را دارید باید زبان خود و سزح زبان فرانسه خود را در نظر داشته باشید. هم چنین باید بدانید که دیکشنری های دوزبانه فرانسه ابزاری فوق العاده برای آموزش زبان فرانسه هستند اما در عین حال می توانند مشکلاتی هم داشته باشند که می توان به عادت ترجمه زبان آموزان اشاره نمود.

دیکشنری انگلیسی فرانسه Collins

این دیکشنری رایگان زبان فرانسه با بیش از ۸۰۰۰۰ مرجع و بیش از ۱۲۰۰۰۰ ترجمه یکی از بهترین دیکشنری های موجود می باشد. در این دیکشنری آنلاین شما می توانید به راحتی یک کلمه را تایپ کنید و معانی و تلفظ های مختلف آن را پیدا کنید.

دیکشنری HarperCollins

نسخه خلاصه شده دیکشنری بالا این دیکشنری می باشد.  این دیکشنری ۱۱۰۰ صفحه دارد و برای زبان آموزان سطح پیشرفته مناسب می باشد.

دیکشنری Larousse Concise French-English Dictionary

دیکشنری با بیش از ۱۰۰۰۰۰ مدخل که شامل اصطلاحات ، عبارات مرتبط و بسیاری از موارد دیگر می باشد. این دیکشنری برای زبان آموزان سطح متوسط بسیار مناسب می باشد.

Collins Pocket French Dictionary

دیکشنری جیبی Collins برای کسانی که تازه یادگیری زبان فرانسه را شروع کرده اند و یا کسانی که قصد مسافرت به فرانسه را دارند بسیار مناسب می باشد.  زبان آموزان به زودی متوجه محدودیت های این دیکشنری خواهند شد زیرا این دیکشنری فقط موارد اساسی را در بر می گیرد.

آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد بهترین برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در ایران. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.