مدرس خصوصی زبان فرانسه

مدرس خصوصی زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را می توان بدون شک می توان معتبرترین آموزشگاه زبان در آموزش زبان فرانسه دانست. مدرس خصوصی زبان فرانسه هم یکی از گزینه ها یی است که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزان در نظر گرفته است. در دوره های مدرس خصوصی زبان فرانسه موسسه ایران آکسفورد مجرب ترین مدرسین زبان برای زبان آموزان  انتخاب می شوند.

در دوره های که در آن مدرس خصوصی زبان فرانسه برای زبان آموزان در نظر گرفته می شود ، معمولا شرایط خاص زبان آموزان به آنها اجازه شرکت در کلاس گروهی را نمی دهد. این دوره ها برای زبان آموزانی که نمی توانند زمان کلاس های ترمیک را تنطیم نمایند و یا کسانی که می خواهند دوره آموزش زبان فرانسه خود را در مدت زمانی فشرده تر کامل کنند، بسیار مناسب است.

حتی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون های زبان فرانسه TCF , TCFq , TEF, … را دارند مدرس خصوصی زبان فرانسه می تواند بسیار مثمر ثمر باشد. در این دوره ها آموزش زبان فرانسه به صورت تضمینی برگزار می شود و در صورتی که زبان آموز نتواند به نمره دلخواه خود برسد وجه پرداختی به وی بازکردانده می شود.

در دوره هایی که مدرس خصوصی زبان فرانسه برای زبان آموز انتخاب می شود ، هزینه دوره به صورت اقساط پرداخت می شود و در صورتی که چندین زبان آموز به صورت یکجا قصد گرفتن کلاس با یک مدرس خصوصی زبان فرانسه را داشته باشند، هزینه بین آنها تقسیم می شود. رضایت زبان اموزان در این دوره ها یک شرط اساسی برای آموزشگاه زبان ایران آکسفودر می باشد و در صورتی که زبان آموزی نتواند با یک استاد ارتباط برقرار کند ، استاد مربوطه تعویض می گردد.  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.