تدریس خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه

داشتن یک استاد زبان فرانسه مجرب و یا native به صورت خصوصی مطمئن ترین و سریع ترین روش برای یادگیری زبان فرانسه است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین برای زبان آموزان می باشد. شما می توانید کلاس های فرانسوی را با استاد خود به صورت حضوری در محل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، یا در منزل یا محل کار خودتان و یا به صورت آنلاین برگزار کنید. برای دیدن اطلاعات مختلف کلاس خصوصی فرانسوی ادامه ای مطلب را دنبال کنید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

مکالمه زبان فرانسه یکی از اهداف خیلی مهم برای زبان اموزان است. شما چه بخواهید برای کبک کانادا اقدام کنید یا برای زندگی در فرانسه و یا تحصیل در فرانسه نیاز به زبان فرانسوی داشته باشید حتما مکالمه زبان فرانسه یکی از مهم ترین نیاز های شما خواهد بود. ما دوره های تخصصی مکالمه زبان فرانسه را به بهترین شکل برای شما برگزار می کنیم و اساتید فرانسه زبان و native فرانسه را به شما ارائه می دهیم.

تدریس خصوصی آزمون سفارت فرانسه

ممکن است شما برای مهاجرت نیاز به مصاحبه سفارت فرانسه داشته باشید. ما برای شما این دوره ها را به صورت کانلا خصوصی و در کمترین زمان ممکن برگزار می کنیم. اساتید این دوره ها بسیار مجرب هستند و کاملا سوال ها و نمونه آزمون های سفارت را برای شما شبیه سازی کرده و همه نکات آن را برایتان بیان می کنند.

برای دیدن اطلاعات بیشتر از آزمون زبان سفارت فرانسه کلیک کنید

آموزش خصوصی فرانسه در مکان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

یکی از مرسوم ترین انواع کلاس های خصوصی به این صورت است که کلاس شما در محل موسسه ایران آکسفورد برگزار می شود و شما می توانید به راحتی با داشتن استاد مجرب و به صورت خصوصی اقدام به یادگیری زبان فرانسوی کنید. این کلاس ها می تواند شما را برای آزمون های مختلف DALF, DELF و یا TCF و TCFq آماده کند. شما می توانید با استفاده از این کلاس ها در مدت زمان بسیار کوتاه از سطح A1 به سطوح بالاتر دسترسی پیدا کنید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل یا محل کار

یکی دیگر از گزینه های شما امکان برگزاری کلاس خصوصی فرانسه در منزل یا محل کار زبان آموز است. استاد به محل کار و یا منزل زبان اموز رفته و بدون کمترین نیازی به رفت و آمد زبان اموز کلاس ها را برگزار می کند. از نظر کیفی هیچ تفاوتی بین این کلاس ها و کلاس های آموزشگاه وجود ندارد و اساتید برنامه اموزشی یا سیلابس را کاملا بر اساس نیاز داوطلب ارائه می دهد.

کلاس خصوصی آنلاین زبان فرانسه

یکی دیگر از روش های تدریس خصوصی زبان فرانسه، کلاس های آنلاین فرانسه می باشد. در این کلاس ها شما از طریق اینترنت با استفاده به صورت کاملا تصویری می توانید کلاس های آنلاین را برگزار کنید. در این کلاس ها مزایای بسیاری وجود دارد:

  • آموزش به صورت تصویری و خصوصی
  • امکان ضبط کلاس و دیدن کلاس به دفعات
  • امکان داشتن کلاس های ترکیبی آنلاین و حضوری
  • امکان دانلود کتاب ها به صورت PDF و رایگان

کلاس خصوصی DALF, DELF زبان فرانسه

یکی دیگر از انواع کلاس های خصوصی آموزش آزمون های DALF و DELF زبان فرانسه می باشد. این آزمون ها برای مهاجرت و تحصیل در فرانسه بسیار کاربردی هستند و همچنین شما می توانید برای نشان دادن سطح زبان فرانسوی خود از این مدارک استفاده کنید.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد آزمون زبان فرانسه DALF کلیک کنید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک

همانطور که می دانید یکی از بهترین کشورهای برای مهاجرت کشور کانادا می باشد. کشور کانادا دارای دو زبان رسمی می باشد یعنی زبان انگلیسی و زبان فرانسه. برای اینکه بتوانید سطح زبان فرانسه خود را برای ماجرت به کبک به سطح ایده آل برسانید نیز می توانید از کلاس های خصوصی زبان فارنسه کبک آموزشگاه ایران آکسفورد استفاده کنید.

موسسه زبان فرانسه ایران آکسفورد تنها موسسه زبانی است که دوره های آموزش تضمینی آزمون های زبان فرانسه را برگزار می نماید و در صورت عدم قبولی زبان آموز مبلغ مورد نظر وی به او باز گردانده می شود.

مزایای کلاس خصوصی نسبت به گروهی

بهترین روش یادگیری زبان فرانسه غوطه ور شده در این زبان می باشد. مسافرت به کشور های فرانسوی زبان همانند کانادا ( کبک ) فرانسه و .. می تواند کمک خوبی باشد. اما باید قبل از آن حتما دانش زبان فرانسه خود را به سطح قابل قبولی ارتقا دهید. برای این کار اگر قصد دارید در مدت زمان خیلی کم بیشترین نتیجه را از کلاس ها داشته باشید تدریس خصوصی زبان فرانسه می تواند اولین گزینه شما باشد.

در کلاس های خصوصی زبان فرانسه تمام توجه استاد به زبان آموز است و زبان آموز فرصت بسیار بیشتری برای حرف زدن پیدا می کند. در کلاس خصوصی زبان فرانسه بسیاری از محدودیت های کلاس گروهی وجود ندارد. شما می توانید زمان کلاس ها را به دلخواه خود  قرار دهید هم چنین روز هایی که در هفته تمایل به برگزاری کلاس ها را دارید نیز می تواند بسته به نظر زبان آموز و با هماهنگی با استاد فرانسه تعیین شوند.

از آنجا که در تدریس خصوصی زبان فرانسه پیشرفت بسیار سریع تر از کلاس های گروهی زبان فرانسه انجام می پذیرد این کلاس ها می توانند بسیار برای افرادی که از نظر  شغلی و یا تحصیلی نیاز به آموزش زبان فرانسه دارند مفید باشد.

انتخاب بهترین استاد زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد برای افرادی که قصد دارند در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه آموزش زبان فرانسه را بگذرانند دوره های خصوصی زبان فرانسه را پیشنهاد می کند. اساتیدی که برای آموزش زبان فرانسه انتخاب می شوند اساتید مجرب و native هستند و برای اهداف مختلف برنامه های مختلفی را به زبان آموز ارائه می دهند.

ما همچنین به شما دو جلسه رایگان می دهیم تا استاد را بررسی کنید و در صورت رضایت کلاستان را ادامه بدهید.

دوره های ویژه زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه با کتاب های جدید Taxi