آموزشگاه زبان جمعه ها

آموزشگاه زبان جمعه ها

هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب سر کار هستید و وقتی به خانه می رسید فقط دوست دارید بخوابید. آموزشگاه زبان جمعه ها می تواند برای شما ایده آل باشد. در روز های تعطیل بهترین موقعیت برای شما فراهم می شود تا به کارهایی برسید که روز ی داخل هفته از انجام آن محروم هستید.

اگر برای مهاجرت خود هم باید کار کنید و هم زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری را نیز تقویت کنید آموزشگاه زبان جمعه ها تنها شانس شما برای رسیدن به هدفتان است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نه تنها در روزهای جمعه بلکه در روزهای تعطیل نیز اقدام به تشکیل کلاس های ویژه می کند تا این نقطه ضعف شما را پوشش دهد و با ارائه برنامه ویژه در فاصله بین کلاس های شما که معمولا  حدود یک هفته خواهد بود عامل فراموشی را از بین می برد و با حفظ ارتباط شما با زبان انگلیسی فرار بودن زبان را به کمترین حد خود می رساند.

در دوره های زبان و یا آیلتس و تافل در جمعه ها کلاس ها بین ۳ الی ۵ ساعت هستند و به صورت فشرده هستند. تمامی سطوح از مبتدی تا سطح پیشرفته در این روز برگزار میشوند و شما بعد از تعیین سطح برنامه دقیق کلاس های خود را به همراه تاریخ و ساعات برگزاری کلاس دریافت می کنید.

علاوه بر کلاس های گروهی آموزشگاه زبان جمعه ها می توانید در کلاس های خصوصی در موسسه و یا در منزل یا محل کارتان نیز شرکت کنید.آزمون آزمایشی های آیلتس و تافل نیز در این روزها برگزار می شود و شما می توانید به راحتی در  این امتحان ها نمره مورد نظر خود را تخمین بزنید و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید و بهتر برای خودبرنامه ریزی کنید.

برای شرکت در کلاس های روزهای جمعه و تعطیل با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.