نکات جالب زبان آلمانی

نکات جالب زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری کلاسهای زبان آلمانی بر اساس متود Studio d می باشد. در اینجا به چند نکته جالب در ارتباط با زبان آلمانی اشاره میشود.

برای زبان آموزانی که علاقه مند به فراگیری زبان آلمانی میباشند در اینجا لیستی از نکات جالب زبان آلمانی و کشور آلمان ارایه شده است:

  • اولین نکته جالب زبان آلمانی این است که زبان آلمانی توسط ۱۰۰ میلیون نفر بصورت زبان مادری استفاده میشود. در بسیاری از کشورهای مختلف همچون سوییس ، لوکزامبورگ ، بلژیک ، روسیه ، سیبری ، دانمارک ، قزاقستان ، پاراگویه ، شیلی ، نیوزیلند و برخی کشورهای دیگر نیز بصورت زبان مادری استفاده می شود.
  • نکته جالب دیگر درباره زبان آلمانی که ممکن است نظر شما را به کشور آلمان جلب میکند اینست که کشور آلمان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپا میباشد و همچنین چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا را نیز دارد.
  • از نکات جالب دیگر آلمان اینست که این کشور از لحاظ تاریخی بنام سرزمین تفکر و شعر شناخته شده است.
  • یک نکته جالبی دیگر در ارتباط با کشور آلمان داشتن سومین اتوبان بزرگ دنیاست که در آن محدودیت سرعت وجود ندارد.
  • بلند ترین نقطه رشته کوه آلپ در آلمان وجود دارد که ارتفاع آن به ۲۹۶۲ متر میرسد.
  • غذاهای آلمان شامل انواع گوشت ، سوسیس و انواع سوپ های سبزیجات و کیک ها و همچنین تارت ها میباشد. نکته جالب در مورد آلمان این است که در آلمان بیش از ۳۰۰ نوع مختلف نان وجود دارد.

برای هر دلیلی قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید و می خواهید در دوره های آموزش زبان آلمانی شرکت کنید ، آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد می تواند شما را برای رسیدن به هدفتان یاری دهد. برای اطلاع از ساعات و انواع دوره های آموزش زبان آلمانی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.