گرامر زبان آلمانی

گرامر زبان آلمانی
زبان آلمانی در ساختار خود بسیار به زبان انگلیسی شبیه است اما به دلیل داشتن جنسیت و ترتیب ثانویه افعال در زبان آلمانی بسیار با زبان انگلیسی متفاوت هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گرامر زبان آلمانی به فارسی را به طور بسیار خلاصه در این بخش ارائه می دهد. اما اگر بیشتر علاقه داشته باشید می توانید pdf گرامر زبان آلمانی را نیز به رایگان دریافت کنید که برای این کار تنها کافیست یک فرم را در قسمت مشاوره پر کنید و یا ایمیلی به info@iranianlc.com بفرستید و موضوع آن را آموزش گرامر آلمانی رایگان بگذارید تا در اسرع وقت PDF گرامر زبان آلمانی را در ایمیل خود دریافت کنید.

گرامر زبان آلمانی
گرامر زبان آلمانی

جنسیت در گرامر زبان آلمانی
زبان آلمانی سه نوع جنسیت دارد : مذکر ، مونث و خنثی . دانستن جنسیت از این جهت اهمیت دارد که حروف اضافه هر جنسیت با دیگری متفاوت است. در بسیاری از مواقع پسوند هایی که در انتهای اسم می آید جنسیت آن را مشخص می کند مثلا –heit , -keit, -ung, tat, -schaft همیشه مونث هستند.
جمع بستن در زبان آلمانی
راه های مختلفی در گرامر زبان آلمانی برای جمع بستن اسامی وجود دارد. کسانی که در حال آموزش زبان آلمانی هستند باید جمع بستن هر اسم جدیدی را یاد بگیرند. برای مثال برخی از جمع ها با اضافه کردن n یا en برخی دیگر با e و در جاهایی با er می توان اسامی را به جمع تبدیل کرد. معمولا در کتاب های آموزش زبان آلمانی اسامی و روش جمع بستنشان به صورتی لیستی آورده میشود.
افعال در گرامر زبان آلمانی
در زبان آلمانی افعال همیشه در جایگاه دوم در جمله قرار می گیرد. افعال جداشدنی در زبان آلمانی بسیار مهم هستند و تعداد زیادی از افعال را به خد اختصاص داده اند. معمولا این افعال پیشوندی جدا شدنی دارند که از ریشه جدا می شوند. مثل aussehen که می تواند قسمت aus را از آن جدا کرد.
گرامر زبان آلمانی بسیار مفصل و با جزییات است اگر می خواهید بیشتر با آن آشنا شوید با شماره تلفن های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.