بهبود مهارت خواندن زبان آلمانی

بهبود مهارت خواندن زبان آلمانی

بسیاری از زبان اموزانی که در دوره های زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت می کنند ، باید بهبود مهارت خواندن زبان آلمانی را افزایش دهند. در این مقاله موسسه زبان ایران آکسفورد سعی می کند برخی از مجلات آلمانی را که به صورت آنلاین و یا به صورت چاپی منتشر می شوند به زبان آموزان معرفی کند تا بتوانند به خواندن مرتب عادت پیدا کنند و از منابع به روز زبان آلمانی استفاده کنند.

کسانی که در سطوح متوسط و یا بالاتر هستند می توانند از مجلات آلمانی استفاده کنند. حتی در عصر جدید ، که اینرتنت در آن نقش بسیار مهمی دارد ، هنوز هم رسانه های چاپی و حتی آنلاین ککه به صورت ماهانه و یا هفتگی منتشر می شوند می تواند بسیار مفید باشند.

آلمان برای اتوموبیل ها و اتوبان های بزرگ خود در جهان شهرت خاصی دارد. اگر شما نیز یکی از طرفداران اتوموبیل هستید می توانید از مجله Auto Bild لذت ببرید. این مجله آخرین اخبار حوزه اتوموبیل را به شما ارائه می دهد.

جدا از سایت های این مجلات که بسیاری از آنها به صورت آنلاین نیز قسمتی از مجلله را در اختیاز خوانندگان قرار می دهد ، اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد پیشنهاد می کند که مجلات چاپی آلمان همچون Bunte, Der Spiegel , Focus را نیز بخوانید. قیمت این مجله ها معمولا حدود ۳ تا ۴ دلار می باشد. این نسخه ها برخی اوقات از خواندن کتاب های آموزش زبان آلمانی نیز برای زبان آموزان بسیار جالب تر خواهد بود. علاوه بر مجلات آلمانی ، روز نامه های آلمان نیز می تواند به یادگیری زبان آلمانی کمک کنند. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید برخی از آنها را نیز پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش زبان آلمانی با شماره ای آموزشگاه زبان ایارن آکسفورد تماس بگیرید.