آموزشگاه زبان آلمانی

آموزشگاه زبان آلمانی

german-language-learning-bn

یادگیری زبان آلمانی به عنوان زبان صنعتی ترین کشور جهان به حساب می آید می تواند برای بسیاری کاربردی باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، برگزار کننده دوره های آموزش زبان آلمانی در ایران می باشد. آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد توسط اساتید مجرب و آلمانی برگزار می شود که تمام تلاششان را می کنند که جدیدترین روش های آموزش زبان را در کلاس های آموزش زبان آلمانی خود به کار ببندند.

آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد در یکی از مرکزی ترین نقاط تهران ، به عنوان بهترین اموزشگاه زبان آلمانی از دید زبان آموزان شناخته شده است. در دوره های زبان آلمانی موسسه ، کتاب های Studio d کار می شوند و از ابتدا هدف گذاری برای زبان آموزان انجام می شود. ترم های آموزشی موسسه ، برای هر ماه برنامه ریزی می شود و معمولا به طور متوسط هر ۳۰ روز ترم جدیدی آغاز می شود. آموزشگاه زبان آلمانی برای کسانی که دوره های فشرده تری نیاز دارند نیز ، کلاس های ویژه برگزار می نماید. در این دوره ها بسته به هدفی که زبان آموز در نظر دارد و زمانی که در پیش دارد دوره ها برنامه ریزی می شوند.

در دوره های آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد برای آزمون مصاحبه سفارت نیز دوره آمادگی برگزار می شود. در این دوره ها سطوح مختلف A1, A2, B1, B2, C1, C2 را زبان آموزان در مدت زمانی نسبتا کوتاه می توانند کسب کنند. اکثر کسانی که برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان نیاز به یادگیری زبان آلمانی دارند باید در دوره های آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد شرکت کنند.

به هر دلیلی به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید ، آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد بهترین گزینه شما در این مسیر خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.