منابع آموزش زبان آلمانی

منابع آموزش زبان آلمانی
خیره کننده ترین تغییر در دنیای امروز در دسترس بودن است. شاید ۱۰ سال پیش پیدا کردن منابع آموزش زبان آلمانی به اندازه پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه سخت می نمود. اما امروزه مشکل می تواند برعکس باشد. یعنی آنقدر گزینه های زیادی برای منابع آموزش زبان آلمانی وجود دارد که شاید انتخاب بسیار سخت باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که کلاس آموزش زبان آلمانی بسیار معتبر در سطح ایران دارد در این قسمت سعی دارد منابع یادگیری زبان آلمانی را به دوستانی که در این راه قدم بر می دارند معرفی کند.

منابع آموزش زبان آلمانی
منابع آموزش زبان آلمانی

درس های آنلاین زبان آلمانی
شاید شما برای شرکت در کلاس آموزش ززبان آلمانی دوست نداشته باشید بسیار مبتدی باشید و در جلسه اول هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشید. شاید این حس برای شما کمی آزار دهند باشد پس می توانید با این درس های مبتدی آلمانی یک دید کلی از این زبان بدست آورید.
سایت deutsch lernen : این سایت سعی کرده به زبان ساده مباحث را مطرح کند و از این رو برای کسانی که در ابتدای مسیر هستند بسیار مناسب است.
German Online : این سایت نیز از اساس برای اهداف آموزش الکترونیکی بنا شده است. درس های صوتی و MP3 آلمانی این سایت برای شما می تواند کمک بزرگی باشد.
German Flash Cards : این سایت هم از کمک های بسیار مناسب در روند آموزش زبان آلمانی است. با فلش کارت های زبان آلمانی شما می توانید بر مشکل فراموش کردن کلمات پیروز شوید. منابع آموزش زبان آلمانی این سایت حتی بر روی موبایل ها و گوشی های هوشمند هم قابل اجرا است.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوهر های آموزش زبان آلمانی در ایران است. برای کسب اطلاع از شرایط دوره ها با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.