آموزش زبان آلمانی پیشرفته

آموزش زبان آلمانی پیشرفته

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های زبان آلمانی خود فقط قصد یاد دادن یک زبان را ندارند بلکه به شما یک مسیر را نشان می دهد. در این مسیر از حروف شروع می کنیم و تا آموزش زبان آلمانی پیشرفته با شما خواهیم بود. در این راه با فرهنگ کشور آلمان آشنا می شویم. با اینکه یک کشور چگونه بعد از یک شکست کامل دوباره با سخت کوشی چگونه آلمان پیشرفت کرد.

آموزش زبان آلمانی پیشرفته
آموزش زبان آلمانی پیشرفته

ما در کلاس های آموزش زبان آلمانی پیشرفته خود با یک جلسه حضوری زبان آموزان را تعیین سطح می کنیم و دانش قبلی انها را مورد سنجش قرار می دهیم.

کلاس های آموزش زبان آلمانی پیشرفته موسسه زبان ایران آکسفورد از سطح B1 شروع و تا C2 ادامه پیدا خواهد کرد.

زبان آموزان برای آزمون های ZD آماده می شوند.

به هیچ عنوان در کلاس ها در این سطوح از زبان فارسی استفاده نمی شود. در این کلاس ها تنها زبان آلمانی برای آموزش استفاده می شود و زبان آموزان اجازه استفاده از زبان فارسی را در کلاس ها ندارند.

اساتید در دوره های آموزش زبان آلمانی پیشرفته از اساتید Native آلمانی هستند تا تلفظ صحیح و بدون مشکل را به زبان آموزان منتقل کند.

می توانید از سیستم آلمانی برای مکالمه استفاده کنید. در این سیستم موقعیت های مختلف برای مکالمه ایجاد می شود و ترین و منابعی برای مکالمه صرف زبان آلمانی به زبان آموزان ارائه می شود.

هم چنین دوره های تخصصی زبان آلمانی برای اهداف ویژه همچون هدف های آلمانی تجاری و آلمانی برای مهاجرت نیز در این کلاس ها ارائه می شوند.

هم چنین در پایان دوره به تمامی زبان آموزان دیپلم زبان آلمانی با ارئه مدرک معتبر انجام می شود و می توانید از مدرک زبان آلمانی پیشرفته خود بهره ببرید.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.