آموزش زبان آلمانی

به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. زبان آلمانی ، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های موسسه زبان بین المللی ایرانیان را انتخاب نموده اید. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان می دهد تا افق های زندگیتان را وسعت بخشید و گزینه های بسیار بیشتری در فرصت های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. زبان آلمانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد همانند:

 1. آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
 2. آلمان سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می باشد.
 3. دانستن زبان آلمانی فرصت های شغلی زیادی را بوجود می آورد.
 4. آلمانی ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می کنند.
 5. زبان آلمانی زبان رسمی آلمان ، اتریش، سویس ، لوکزامبرگ ، لیختن اشتاین و بلژیک می باشد.

آموزش زبان آلمانی در موسسه ایران آکسفورد

اما چرا المانی را در ایران اکسفورد بیاموزیم؟

 1. موسسه ایران آکسفورد نسبت به موسسات آموزش آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهدهمچون پشتیبانی هایی که در زیر عنوان می شود.
 2. دوره های آموزش آلمانی  در موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران اکسفورد ) با کتاب های بسیار مفید  Studio  d برگزار می گردند.
 3. در دوره های مکالمه زبان المانی در موسسه زبان بین المللی ایرانیان سعی در پیشرفت هر چه سریع تر شما و همچنین مکالمه روان شما می شود.
 4. به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.
 5. ترجمه مدارک آلمانی برای دانشجویان ، ترجمه المانی به فارسی در صورت نیاز و هم چنین ارائه شرایط پذیرش دانشگاه ها به دانشجویان از نمونه خدمات موسسه زبان بین المللی ایرانیان می باشند.
 6. سی دی های آموزش زبان آلمانی ، نرم افزار های آموزشی آلمانی و هم چنین فیلم های اموزشی المانی در صورت نیاز به دانشجویان ارائه می شوند.
 7. ارائه نمونه سوالات المانی به صورت انلاین نیز در سایت ایران اکسفورد انجام می شود.

برای اطلاع از دوره ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ