آموزش زبان آلمانی

به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. زبان آلمانی ، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را انتخاب نموده اید. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان می دهد تا افق های زندگیتان را وسعت بخشید و گزینه های بسیار بیشتری در فرصت های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. پس اگر قصد آموزش زبان آلمانی را دارید و دوست دارید با آن بیشتر آشنا شوید به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید.

German language training
German language training

. زبان آلمانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد همانند:

 1. آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
 2. آلمان سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می باشد.
 3. دانستن زبان آلمانی فرصت های شغلی زیادی را بوجود می آورد.
 4. آلمانی ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می کنند.
 5. زبان آلمانی زبان رسمی آلمان ، اتریش، سویس ، لوکزامبرگ ، لیختن اشتاین و بلژیک می باشد.

اما چرا زبان آلمانی را در ایران آکسفورد بیاموزیم؟

 1. موسسه ایران آکسفورد نسبت به موسسات آموزش آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهد همچون پشتیبانی هایی که در زیر عنوان می شود.
 2. دوره های آموزش آلمانی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های بسیار مفید  Menschen برگزار می گردند.
 3. در دوره های مکالمه زبان آلمانی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی در پیشرفت هر چه سریع تر شما و همچنین مکالمه روان زبان المانی شما می شود.
 4. به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.
 5. ترجمه مدارک آلمانی برای دانشجویان ، ترجمه المانی به فارسی در صورت نیاز و هم چنین ارائه شرایط پذیرش دانشگاه ها به دانشجویان از نمونه خدمات آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد.
 6. سی دی های آموزش زبان آلمانی ، نرم افزار های آموزشی آلمانی و هم چنین فیلم های اموزشی المانی در صورت نیاز به زبان آموزان ارائه می شوند.
 7. ارائه نمونه سوالات المانی به صورت آنلاین نیز در سایت ایران اکسفورد انجام می شود.

برای اطلاع از دوره ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.

کلاس های آموزش زبان آلمانی

German training Class
German training Class

ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان آلمانی را به زبان ساده به شما آموزش می دهیم. شما نگران هیچ جیزی نخواهید بود. ایران آکسفورد برای کلاس های زبان آلمانی گزینه های زیادی به زبان آموزان ارائه می دهد:

 • کلاس های نیمه فشرده گروهی (سه روز در هفته)
 • کلاس های گروهی عادی (تک روز آخر هفته)
 • کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان آلمانی
 • آموزش آنلاین زبان آلمانی

برای دیدن انواع شرایط این کلاس های زبان آلمانی و برنامه این کلاس ها و تاریخ شروع هر کدام و هزینه ثبت نام کلاس های زبان آلمانی می توانید به قسمت زمانبندی کلاس ها در سایت مراجعه کنید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلاس آزمون های زبان آلمانی

بسیاری از زبان آموزان، زبان آلمانی را برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور آلمان و یا اتریش یاد می گیرند. ما در ایران آکسفورد به راحتی شما را برای آزمون های زبان آلمانی موسسه گوته، آزمون های ZD (The Zertifikat Deutsch) و یا آزمون زبان سفارت اتریش آماده می سازد.

ما به عنوان مرکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون زبان آلمانی، از آموزش زبان آلمانی تا ثبت نام آزمون زبان آلمانی و مشاوره رایگان مهاجرت به آلمان همراه شما خواهیم بود.

آزمون تلک TELC زبان آلمانی

مدرسین مجرب و یا Native زبان آلمانی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما را برای آزمون TELC تلک زبان آلمانی هم آماده می کنند. این آزمون که بر اساس سطح بندی CEFR اروپا می باشد برای کسانی که قصد تحصیل و یا مهاجرت به آلمان را دارند بسیار مفید است.

آموزش زبان آلمانی برای هر هدفی

آموزش زبان آلمانی از صفر تا صد، از مبتدی تا پیشرفته، برای مکالمه یا زبان آلمانی برای مهاجرت و هر هدف دیگری و هر سطحی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت تخصصی برگزار می شود. پس به راحتی می توانید بسته به نیاز خود کلاس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کتاب آموزش زبان آلمانی Menschen

Menschen Book
Menschen Book

کتاب آموزش زبان آلمانی Menschen جدیدترین و بهترین متد آموزش زبان آلمانی می باشد. این کتاب از سطح A1 تا سطح B2 زبان آلمانی را پوشش می دهد. سرعت بسیار مناسب کتاب، جدید بودن سیستم یادگیری زبان آلمانی در این کتاب و هم چنین منطبق بودن با ازمون های مختلف زبان المانی کمک می کند که در کمترین زمان بهترین نتیجه را در مکالمه زبان آلمانی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر می توانید به معرفی کتاب Menschen در سایت ایران آکسفورد مراجعه کنید.

هم چنین برای سطوح بالاتر از سطح B2 کتاب های Sicher به عنوان کتاب آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند. این کتاب ها بسیار عالی و حرفه ای هستند و می توانند بهترین گزینه برای زبان آموزان آلمانی در سطح C1 و C2 باشند.

مشاوره رایگان مهاجرتی و تحصیلی

کارشناسان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آماده اند تا به صورت رایگان در مورد شرایط کار و یا تحصیل در آلمان به شما مشاوره بدهند. قبل از اینکه به آلمان به عنوان یک کشور مقصد فکر کنید حتما از مشاورین ما بهره ببرید.

آموزش زبان آلمانی رایگان

هم چنین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان وظیفه اجتماعی خود، ان دسته از زبان اموزانی را که توانایی پرداخت هزینه های یادگیری زبان آلمانی را ندارند به صورت رایگان آموزش می دهد. این دسته از زبان آموزان عزیز می توانند با ایمیل شرایط خود به آموزشگاه و هماهنگی های لازم از این گزینه استفاده کنند.

دانلود رایگان کتاب زبان آلمانی

در بخش دانلود وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید به راحتی و به صورات کاملا رایگان کتاب های آموزش زبان آلمانی را دانلود کنید و یا از ویدیو های اموزشی ما به رایگان استفاده کنید.

برای شروع می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

2.8/5 (12 Reviews)