زبان آلمانی یا فرانسه

زبان آلمانی یا فرانسه

زبان فرانسه در بین زبان های پرگوینده در جهان است و به طور متوسط ۱۲۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند و در سوی دیگر زبان آلمانی نیز زبان مادری حدود ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا است. پس بین زبان آلمانی یا فرانسه کدام یک می تواند گزینه بهتری برای یادگیری باشد؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای پاسخ به این سوال نکات زیر را برای تصمیم گیری به زبان آموزان بیان می کند:

زبان فرانسه را بدون شک باید زبان هنر و فرهنگ دانست. کشور فرانسه در قاره اروپا از دید بسیاری همانن کشور ایران در آسیا است. این کشور در ادبیات ، هنر ، فلسفه و سینما سرآمد دیگر کشور های اروپا است. پس اگر فردی هستید با علایق مشابه و یا رشته تحصیلیتان با حوزه علوم انسانی در ارتباط است،  بین زبان آلمانی یا فرانسه ، می توان گفت زبان فرانسه برای شما گزینه ی بهتری است.

اما در طرف دیگر زبان آلمانی را می توان زبان صنعت ، تجارت و اقتصاد دانست. کشور آلمان ثروتمند ترین کشور اتحادیه اروپا است و در زمینه مهندسی جز قدرتمندترین کشور های دنیا است. پس اگر رشته تحصیلیتان جزو رشته های مهندسی است و یا قصد تجارت را دارید ، می توان گفت زبان آلمانی برای شما مناسب تر است.

اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که هیچ پاسخ دقیقی برای انتخاب بین فرانسه یا آلمانی وجود ندارد، بلکه شرایط شما در این مسئله بسیار تعیین کننده است. علاقه شخص به یک زبان یا فرهنگ می تواند کلیدی ترین بخش در انتخاب یک زبان و آموزش زبان باشد. آموزش زبان آلمانی یا فرانسه ممکن است برای شما ساده ترین و شیرین ترین کار ممکن باشد اگر به آن علاقه داشته باشید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان آلمانی و فرانسه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.