استخدام مدرس زبان آلمانی

استخدام مدرس زبان آلمانی

یکی از زبان های پرطرفدار که موسسه ی ایران آکسفورد برای آن اقدام به جذب مدرس کرده است زبان آلمانی است. آلمان کشور موسیقی و هنر سالانه توریست های بسیاری را جذب می کند و مهاجران فراوانی که قصد اقامت در کشورهای اروپایی را دارند. چرا که چه به لحاظ کیفی و چه تحصیلی، در آلمان می توان به موقعیت های مطلوبی رسید. اگر شما هم مدرس زبان آلمانی هستید حتما ادامه این مطلب استخدام مدرس زبان آلمانی را بخوانید زیرا ما از همکاری با شما خوشحال خواهیم شد.

german teacher recruit
german teacher recruit

در بین دانشگاههای برتر آلمان، دانشگاه فنی مونیخ که رتبه ۶۲ جهانی را دارد و دانشگاه هایلدبرگ با رتبه ۶۴ جهانی جزو انتخاب های اول هر دانشجویی است. دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را در این دانشگاههای نامبرده دارند با یک دوره یک ساله را در کالج سپری کنند. دانشجویان خارجی می توانند بدون اجازه کار، در آلمان کار کنند، که به همین سبب لازم است تا دانشجو حداقل در سطح B1 زبان آلمانی بداند تا بتواند در آلمان کار کند.

اگر مدرس زبان انگلیسی هستید حتما مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی را ببینید.

اگر به هدف تحصیل و یا گذراندن آزمونهای گوته (zertifikat)، یا Test DAf که مورد نیاز همه رشته هاست و دانشگاههای آلمان این مدرک را تأیید می کنند هستید باید زبان آلمانی را یاد بگیرید. این زبان یکی از دشوار ترین زبان هایی است که دانش آموزان بخواهند آن را یاد بگیرند.

به همین سبب برای موسسه ی ما مهم است که مدرس خوبی را برای تدریس آلمانی به دانش آموزان انتخب کنیم. عموما شرایط استخدام مدرس به یک صورت است  اما یکسری شریط خاص برای استخدام مدرس زبان آلمانی در ایران آکسفورد وجود دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد. 

شرایط استخدام مدرس زبان آلمانی

● مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر (مدارک بالاتر و مرتبط به زبان آلمانی امتیاز محسوب می گردد)

● در صورت نداشتن مدرک تحصیلی ارائه مدرک C1 یا C2 یا معادل آنها

● سابقه تدریس برای دوره های B1 آلمانی

● ارائه مدارک مبنی بر تحصیل یا زندگی در آلمان ( این امر به صورت امتیاز محسوب می گردد)

مزایایی که مدرس آلمانی در ایران آکسفورد خواهد داشت

از جمله مزایایی که موسسه ی ما برای مدرسین زبان آلمانی دارد بیمه و حقوق توافق شده است. متقاضی تدریس میتواند پس از ارائه مدارک لازم به عنوان یک مدرس مشغول به کار شود.

موسسه ی ما برای مدرسین زبان آلمانی خود شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده است. از جمله این مزایا میتوان به:

  • حقوق عالی
  • بسترسازی رشد برای اساتید
  • محیط آرام
  • ایجاد محیط دوستانه با دانش آموزان 
  • فراهم کردن امکانات مربوطه

اشاره کرد. این مزایا کاملا به مدرسین تعلق دارد و اگر یک مدرس زمان بیشتری با موسسه همکاری داشته باشد حتی میتواند از مزایای بهتری هم در طول زمان استفاده کند. یکی دیگر از مزایایی که موسسه ما دارد این است.

مدارک لازم برای استخدام زبان آلمانی

● داشته حدقل ۳ سال سابقه ی کاری

● داشتن حداقل سن ۲۴

● مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر

● ارائه گواهی مرتبط به زبان (در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی)

● ارائه مدرک گوته (الزامی نیست ولی امتیاز محسوب می شود)

● سابقه تدریس

● نیتیو بودن استاد به عنوان امتیاز برای استاد

● ارائه مدرک یا گواهی مربوط به تحصیل یا تدریس یا زندگی در کشور آلمان (الزامی نیست ولی امتیاز محسوب می شود)

استخدام مدرس آلمانی پاره وقت و تمام وقت

مدرسین این زبان میتوانند به هر دوصورت تمام وقت و پاره وقت مشغول به کار شوند. اگر متقاضی کلاس های بیشتری داشته باشد بایو به صورت تمام وقت و اگر کلاس کمتری داشته باشد باید به صورت پاره وقت مشغول به کار شود.  البته داشتن کلاس های کمتر و بیشتر کاملا بستگی به مدرس دارد و میتواند ساعات کلاس را انتخاب کند که کلاس کمتر یا بیشتری داشته باشد.

حقوق مدرس زبان آلمانی

حداقل حقوقی که موسسه ی ما برای مدرسین زبان آلمانی در نظر گرفته است ۷ میلیون است. البته حقوق مدرس باتوجه به حجم کاری و کلاس هایی که انتخاب میکند کاملا متغییر است و ممکن است یک مدرس در ابتدا مبلغی کمتراز این را بگیرد. اما به مرور زمان و با قبول کردن کلاس های بیشتر میتواند به درآمد و حقوق بیشتر از ۷ میلیون هم برسد.

دانلود فرم تقاضای تدریس آلمانی

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان آلمانی کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان آلمانی ” ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا برای مدرسین زبان آلمانی بیمه وجود دارد؟

بله! در موسسه ما برای مدرسین امکان برخورداری از بیمه وجود دارد. برای دیدن شرایط کامل می توانید به همین مطلب مراجعه کنید.

آیا مدرس زبان آلمانی پاره وقت هم استخدام می شود؟

بله! مدرسین می توانند به دو صورت پاره وقت و تمام وقت در موسسه به تدریس زبان آلمانی بپردازند.

آیا امکان تدریس آنلاین آلمانی هم وجود دارد؟

بله! موسسه ما برای تدریس زبان المانی به صورت آنلاین هم جذب مدرس دارد. شرایط پرداخت آنلاین و حضوری برای مدرسین تفاوتی ندارد.