آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب
چطور آموزشگاه زبانم را انتخاب کنم ؟ آموزشگاه زبان خوب برای آیلتس کجاست ؟ سوال هایی که همیشه حق انتخاب را به یاد شما می آورد. در سال های اخیر با افزایش گزینه های زبان آموزان برای انتخاب آموزشگاه زبان فاکتور هایی که می تواند یک آموزشگاه زبان خوب برای مکالمه ، آیلتس ، یا زبان های مختلف را متمایز سازد می تواند تاثیر گذارتر باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله سعی می کند به برخی از این عوامل اشاره کند که نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا به عنوان استاندارد های آموزشی در نظر گرفته می شوند و دلیل تمایز آموزشگاه زبان خوب و بد می شوند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
استاندارد های آموزشگاه زبان تا چه حد بالاست؟
استاندارد داشتن حداقل ها نیست ، بلکه بالا بردن سطح آموزش آموزشگاه ها است. اگر شما بخواهید آموزشگاهی با استاندارد های محلی و یا Local حتما باید سطح توقعتتان را نیز تا همان حد پایین بیاورید. اما پیدا کردن این استاندارد ها شاید برای شما دشوار باشد. این کار را ارگان هایی مثل British Council و دانشگاه های معتبر دنیا انجام می دهند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council ، تنها آموزشگاه عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و تنها نماینده آزمون های دانشگاه York کانادا در ایران می باشد.
به روز بودن آموزشگاه زبان با علم روز دنیا در حوزه language Teaching
شاید شما حس کرده باشید که نسبت به سال های گذشته ، هم روش آموزش زبان و هم سرعت آموزش زبان تغییر پیدا کرده است. دیگر صحبت از ۴ یا ۵ سال برای یک زبان نیست و این حد تا ۱ الی ۲٫۵ سال تغییر پیدا کرده است. توجه آموزشگاه های زبان به مکالمه تغییر داده شده است و دیگر از قانون های خشک گرامری فاصله پیدا کردیم. آموزشگاه زبان خوب حتما باید تحقیقات و مطالعات خود در زمینه آموزش زبان را با سرعت و دقیت روز دنیا هماهنگ کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۳ با ارائه دو پژوهش معتبر توانست در کنفرانس دانشگاه Harvard آمریکا به عنوان مقاله برتر پذیرفته شود.
گزینه های متنوع
همیشه داشتن گزینه های متفاوت زمانی و فشردگی های متفاوت می تواند موثر باشد. بهتر است دوره ای را انتخاب کنید که با شرایط شما هماهنگ تر است. پس سعی کنید در انتخاب خود کمی محتاط باشید و با اطلاعات کافی موسسه زبان خود را انتخاب کنید.