آموزشگاه زبان GRE

آموزشگاه زبان GRE ایران آکسفورد را بهتر بشناسید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز تخصصی آموزش آزمون GRE در ایران می باشد. در دوره های آموزشگاه زبان GRE موسسه ما هر دو نوع آزمون GRE یعنی هم آزمون GRE Subject و آزمون GRE General کار می شود.

آموزشگاه زبان GRE
آموزشگاه زبان GRE

GRE چیست؟

آزمون GRE ( Graduate record Examination )  یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که برای شرکت در مراکز آموزشی آمریکای شمالی از دانشجویان خواسته می شود.

آزمون زبان GRE  در برخی از نقاط دنیا به صورت Computer-Based و در برخی دیگر از نقاط دنیا به صورت Paper-Based برگزار می شود. در این آزمون , Analytical Writing, Verbal Reasoning, critical thinking, quantitative reasoning مورد سنجش قرار می گیرد. این مهارت ها در آزمون GRE برای این هدف طراحی شده اند تا به یک رشته خاص مربوط نباشند اما بتوانند مهارت های مورد نیاز در موفقیت برای مسائل تحصیلی ، مدیریتی و تجاری را بسنجد.

 آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها مرکز آموزش تخصصی جی آر ای در ایران و قویترین موسسه جی آر ای در تهران و ایران توضیحاتی را پیرامون این آزمون می آورد که بتواند به زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون GRE را دارند کمک کند.

آزمون Computer-Based GRE جنرال از نظر زمان بندی به صورت زیر می باشد:

  • Analytical Writing دارای دو بخش می باشد:
  •  Analyze an issue که ۳۰ دقیقه زمان می برد.
  • Analyze an argument که ۳۰ دقیق زمان می برد.
  • قسمت Verbal Reasoning : که دارای دو بخش است که در هر بخش ۲۰ سوال پرسیده می شود و برای بخش اول ۳۰ دقیقه و برای بخش بعدی ۳۰ دقیق زمان می برد.
  • قسمت Quantitative reasoning : که دارای دو بخش ۳۵ دقیقه است و در هر بخش ۲۰ سوال پرسیده می شود.

در برخی از قسمت های آزمون ممکن است پاسخ به برخی از سوالات برای شما امتیازی محسوب نشوند و صرفا برای Pilot کردن سوالات در آزمون های آینده باشند.

موسسه ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون GRE می باشد و به عنوان تنها آموزشگاه زبان GRE به حساب می آید که دوره های تخصصی این آزمون را برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)