آمادگی دقیقه نودی برای GRE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آمادگی دقیقه نودی برای GRE نیز برایتان برنامه ارائه می دهد. اگر تا چند ساعت یا چند روز آینده باید در آزمون زبان GRE شرکت کنید پس بهتر است این پست را بخوانید.

بعد از هفته ها آمادگی، GRE منتظر شماست. شما ساعت ها نکات ما را برای دادن GRE مطالعه کرده اید، مشکلات تمرین را از سر راه برداشته و استراتژی ها را در آزمون های آزمایشی امتحان کرده اید. حالا زمان آن فرارسیده است که همه ی آن چه آموخته اید را به کار بگیرید. و کارهای زیادی است که شما می توانید برای بهینه سازی آن چه یاد گرفته اید، انجام دهید. ولی کارهای زیادی هم است که شما می توانید برای منحرف شدن از آن چه تمرین کرده اید، انجام دهید. پس قبل از این که شروع به اجرای برنامه ی آمادگی نهایی GRE خود کنید، از نکات و حقه ها ی آمادگی دقیقه نودی یادداشت بردارید.

آمادگی دقیقه نودی برای GRE
آمادگی دقیقه نودی برای GRE

آمادگی دقیقه نودی برای GRE یک بازی شانسی است

آیا شما به شانس اعتقاد دارید؟ آیا شما عاشق ریسک های محاسبه ای هستید؟ پس شما، دوست من، مناسب این نکات GRE دقیقه نودی خواهید بود.

امتحان دادن همان قدر که بازی مهارت هاست، بازی شانس هم است. وقتی شما برای امتحانی مهم آماده می شوید، برای مثال GRE، باید برای یادگیری همه ی مفاهیمی که در امتحان می آیند، وقت بگذارید. شما باید نکات قوت و ضعف خود را بادقت ارزیابی کنید و ضعف ها را بدون نادیده گرفتن نقاط قوت خود برطرف کنید.

ولی وقتی صحبت از روز امتحان می شود، شما به آن چه که باید می رسید. اگر امتحان شما بیش تر شامل موضوعاتی باشد که بسیار با آن ها راحت هستید، آن گاه شانس با شما است! اگر این طور نباشد، آن وقت شما با آن چه در توان دارید، بیش ترین تلاش خود را می کنید. و این به معنای استفاده از فرمت انتخاب چهار گزینه ای به نفع خودتان است.

بگذارید توضیح بدهم تا بهتر با آمادگی دقیقه نودی برای GRE آشنا شوید.

اگر امتحان GRE شما هفته ی بعد یا همان موقع ها است، و برنامه ی پرمشغله ای دارید، پس احتمالا وقت کافی برای ساختن تعداد زیادی مهارت های جدید را ندارید. اشکالی ندارد. شما همچنان می توانید با استفاده ی عاقلانه از وقت باقی مانده ی خود شانس گرفتن نمره ای خوب را افزایش دهید.

حالا، اگر شما مثل خیلی از زبان آموزان GRE هستید که مدت زمانی طولانی مشغول آماده شدن بوده اند، پس مهارت های ریاضی تان احتمالا بسیار قوی است. و به احتمال زیاد اخیرا خیلی روی قسمت زبانی تمرکز نکرده اید، که به این معناست احتمالا در نظر می گیرید تا هفته ی بعد روی فلش کارت ها ی لغات وقت بگذارید. و این ایده ی وحشتناکی نیست، ولی فرستادن اطلاعات جدید و زیاد به ذهن درست قبل از امتحان می تواند بازده نزولی داشته باشد. شما دارید آن قدر زیاد حفظ می کنید، که احتمال دارد اصلا هیچ کدام از آن لغات جدید در امتحان نیاید، و فقط در این فرایند خسته تر و پراسترس تر می شوید.

خسته شدن قبل از امتحانتان بدترین کاری است که می توانید انجام بدهید. شما فقط شانس این که اشتباهی احمقانه کنید را افزایش می دهید، در نتیجه زمانی را که برای آماده کردن خود برای سوالات چالش برانگیز گذاشتید، به هدر می دهید.

اگر آمادگی دقیقه نودی برای GRE را خوب به کار ببندید و در کلاس های آموزش آزمون GRE ایران آکسفورد شرکت کنید می توان قبولی شما را در آزمون تضمین کرد.