آموزش GRE

آموزش GRE

آزمون GRE آزمونی است که معمولا برای ادامه تحصیل در کشور آمریکا از متقاضیان درخواست می شود. آموزش GRE از این رو می تواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند می تواند بسیار مهم باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آموزش GRE  در آموزشگاه دور های خاصی را ارائه می دهد تا زبان آموزان در مدت زبان کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسند. دوره های آموزش GRE در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با برنامه ریزی خاصی برگزار می شوند و افراد با شرایط زمانی متفاوت می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

آموزش زبان
آموزش زبان

آموزش GRE طوری طراحی شده است که زبان آموزانی که در رشته های مختلف همچون کسانی که قصد شرکت در دوره های کارشناسی ارشد را دارند و یا در رشته های MBA و یا رشته های مریوط به Business شرکت می کنند بتوانند نهایت استفاده را از دوره آموزش GRE ببرند.

از آنجا که دوره های آموزش GRE توسط بسیاری از موسسات تجاری و آموزشی در سراسر دنیا مورد قبول است باید به نمره بندی آزمون GRE هم توجه داشت. در آزمون GRE نمره بندی آزمون به شرح زیر می باشد:

  • استدلال گفتاری ( Verbal Reasoning ) : 130 – ۱۷۰
  • استدلال کمی ( Quantitative Reasoning ) : 130-170
  • نوشتار تحلیلی (  analytical writing ) : 0-6

هر موسسه و یا دانشگاهی نمره خاصی را مد نظر می گیرد و زبان آموز باید نمره مورد نظر خود را برای حضور در دوره های آموزش GRE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بداند.

در سایت ETS برای کسانی که چندین بار در آزمون GRE شرکت نموده اند گزینه ای در نظر گرفته شده است تا بتوانند نمره ای که مورد نظر خود است را برای موسسه ای که از آنها تقاضای GRE کرده است بفرستند.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش GRE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)