هزینه آزمون GRE در ایران

هزینه آزمون GRE در ایران چه قدر است؟

اگر شما هم می خواهید در اموزش GRE را شروع کنید و در این آزمون شرکت کنید و از هزینه آزمون GRE درایران مطلع نیستید ، بهتر است این مطلب را تا انتها دنبال کنید. آزمون GRE یک آزمون بین المللی است و هزینه آزمون GRE در ایران با قیمت جهانی آن متفاوت نیست. در زیر لیستی از هزینه های که آزمون GRE در بر دارد اشاره شده است.

gree exam fee
gre exam fee

آزمون GRE revised General Test

 

۱۸۵ دلار

هزینه تغییر تاریخ آزمون GRE

۵۰ دلار

هزینه تغییر مرکز برگزاری آزمون GRE

۵۰ دلار

هزینه گزارش نمره آزمون GRE ( اضافه)

۲۵ دلار

مرور سوالات و جواب های آزمون GRE ( فقط قسمت های Verbal و Quantitative

۵۰ دلار

مرور نمره در قسمت Analytical Writing

۵۵ دلار

هزینه آزمون GRE Subject

آزمون GRE دارای دو نوع می باشد آزمون GRE  جنرال و آزمون GRE Subject . هزینه های بالا مربوط به آزمون GRE جنرال می باشد و آزمونSubject   GRE به صورت زیر می باشد:

آزمون GRE Subject

۱۵۰ دلار

هزینه تغییر نوع آزمون Subject

۵۰ دلار

هزینه تغییر تاریخ آزمون GRE

۵۰ دلار

هزینه تغییر مرکز برگزاری آزمون

۵۰ دلار

زبان آموزان باید توجه داشته باشند ککه این قیمت ها در سال ۲۰۱۴ اعلام شده اند و ممکن است در برخی مواقع دچار تغییرات شوند. جدای این هزینه ها مبلغ دیگری علاوه بر آن گرفته نمی شود و زبان آموزان می توانند با تبدیل مبالغ بالا به ریال میزان دقیق قیمت آزمون GRE را بدست آورند.

هزینه آزمون GRE در ایران بر طبق جدول بالا می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون GRE در ایران میباشد. این دوره ها با اساتید Native و مجرب برگزار می شود. در طی دوره ها ۳ مرحله آزمون آزمایشی GRE برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزش زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ان بهرهمند شوید.

1/5 (1 Review)