کلمات GRE

کلمات GRE را بهتر یاد بگیرید

تقریبا هر کسی که قصد شرکت در آزمون GRE را دارد می داند که در بخش Verbal Reasoning کلماتی پرسیده می شود که شاید حتی برای یک بار هم در مکالمات روزمره انگلیسی مورد استفاده قرار نگیرند. برخی از این کلمات Archaic یا غیر مصطلح هستند و فقط شما باید برای آزمون GRE انها را یاد بگیرید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در زیر به لیستی از کلمات GRE اشاره می کند و راه هایی را برای یادگیری آنها به شما بیان می کند. برای دانلود PDF کلمات GRE به انتهای این مطلب مراجعه کنید.

کلمات GRE
کلمات GRE

به کار ببرید و یا فراموش کنید !

برای اینکه کلمات GRE را بتوانید به یاد آورید باید از آنها استفاده کنید. نباید سعی کنید که کلمات را جدا جدا به ذهن بسپارید زیرا این کار مساوی با فراموشی است. هر لغتی را در یک جمله به کار ببرید و سعی کنید از مواردی استفاده کنید که آنها را به یاد ماندنی تر کند. ثلا کلمه Amiable به معنی مهربان است. می توانید مثلا با این جمله My blue Dog is amiable. این کلمه را بیشتر به هن بسپارید. این جمله عجیب : سگ آبی من مهربان است ، باعث می شود که کمی بیشتر در ذهنتان حافظه تصویری ایجاد کنید.

لقمه اندازه دهانتان بردارید!

یادگیری صدها کلمه در یک مدت کوتاه امکان پذیر نیست. در برخی مواقع اضافه کردن کلمه جدید به معنی بیرون رفتن کلمات قدیمی از ذهنتان می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما تعداد پنج تا بیست و پنج کلمه را مناسب می داند که هر شخص باید بر اساس زمان خود و هم چنین میزان توانایی خود به یادگیری ادامه دهد.
اما دوست دارید پرکاربرد ترین واژگان GRE سال ۲۰۱۲ را بدانید؟ به ترتیب ۱۰ کلمه زیر این لیست را تشکیل می دهند:
Alacrity
Prosaic
Veracity
Paucity
Maintain
Contrite
Laconic
Pugnacious
Disparate
Egregious

شاید بهترین موقع برای یادگیری واژگان GRE همین حالا و با همین ده کلمه باشد. برای شرکت در دوره های آموزش جی آر ای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

برای دانلود PDF کلمات GRE بر روی لینک زیر کلیک کنید.

IRAN OXFORD Gre Words