سال نو مبارک به زبان های مختلف

سال نو مبارک به زبان های مختلف
بهار طبیعت همیشه آغازی بی نظیر برای سال نو پارسی می باشد. همه ما ایرانیان دوست داریم این شادی را با یکدیگر تقسیم کنیم و شاید عبارت سال نو مبارک به زبان های مختلف نیاز خیلی از ما باشد برای گسترش فرهنگ ناب و درخشان ایرانی در جهان امروز . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای تبریک نوروز سال ۱۳۹۴ در این قسمت جمله های تبریک نوروز به زبان های مختلف را می آورد تا اگر دوستی در آن سوی دنیا دارید و یا به زبان خاصی علاقه دارید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

سال نو مبارک به زبان های مختلف
سال نو مبارک به زبان های مختلف

سال نو مبارک به زبان انگلیسی Happy new year
سال نو مبارک به زبان ایتالیایی felice anno nuovo / buon anno
تبریک نوروز به زبان ترکی استانبولی yeni yiliniz kutlu oslun
زبان روسی С Новым Годом
سال نو مبارک به زبان عربی Aam Saiid ( عام سعید )
زبان چینی ماندرین xin nian kuai le
اسپانیایی feliz ano Nuevo
زبان آلمانی Frohes neues jahr
زبان فرانسه bonne annee
تا اینجا سال نو مبارک به زبان های مختلف را دیدید. اما اگر زبانی که شما به دنبال آن هستید جزو زبان های پرکاربرد بالا نیست نا امید نشوید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در ادامه سال نو مبارک به زبان های مختلف که کمتر کاربرد دارند را می اورد با این امید که زبان مورد نظرتان جزو این زبان ها باشد.
زبان آذری yeni ilniz mubarek
سال نو مبارک به زبان ارمنی shnorhavor nor tari
زبان دانمارکی godt nytar
زبان سوئدی got nytt ar
زبان فنلاندی onnellista uutta vuotta
شروع سال نو ایران با بهار اتفاقی است که بسیاری از مردم جهان به آن غبطه می خورند ، پس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز سال ۱۳۹۴ خورشیدی را به همه شما عزیزان شاد باشد می گوید و روزگاری خوش برایتان آرزو می کند. اگر شما در نوروز ۱۳۹۴ به دنبال یادگیری زبان هستید دوره های نوروزی آموزش زبان ایران آکسفورد بهترین انتخاب هستند. تنها با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به شما کمک کنند.