خانه آیلتس ایران آکسفورد

خانه آیلتس ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای دپارتمان تخصصی آیلتس می باشد. در دوره های خانه آیلتس ایران آکسفورد زبان آموزان از همان ابتدا با تعیین سطح بین المللی زبان انگلیسی که توسط سازمان  British Council ارائه شده اند انجام می شود. بعد از مشخص شدن سطح زبان آموزان آنها در دوره های مناسب خود قرار می گیرند:

  • دوره های Pre IELTS : این دوره ها نسبت به شرایط زبان آموز می توانند از فشردگی بین ۲ الی ۸ ماه بهرهمند باشند. در این دوره ها بر روی زبان عمومی زبان آموزان General English آنها کار می شود. کتاب های American English File و علاوه بر آن کتاب های Oxford Word Skills به همراه فیلم های آموزشی برای آشنایی زبان آموزان با لهجه استرالیایی و انگلیسی با زبان آموزان کار می شود.
  • دوره های IELTS : این دوره ها نیز بسته به خواست زبان آموز می تواند از دو ماه تا ۵ ماه متفاوت باشد. تمامی منابع معرفی شده British Council  و دانشگاه کمبریج در این دوره ها پوشش داده می شود. این دوره ها دارای چندین مرحله آزمون آزمایشی آیلتس به صورت رایگان هستند.

دوره های آیلتس خانه آیلتس ایران آکسفورد برای کسانی که می خواهند بهترین نتیجه را کسب کند دوره ها را با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می کند. این دوره ها آموزش تضمینی آیلتس هستند و در صورتی که زبان آموز نتواند نمره مورد نظر خود را کسب کند وجه پرداختی زبان آموز را به وی باز می گرداند.

ما در دوره های خود علاوه بر کار بر روی دانش زبان انگلیسی زبان آموزان بر روی تکنیک ها و استراتژی های آزمون آیلتس نیز کار می شود. زبان آموزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های خانه آیلتس ایران آکسفورد تماس گرفته و از مشاوره و تعیین سطح رایگان بهره مند شوند .