اصطلاحات Idioms در تافل چقدر مهم هستند؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در کلاس های تافل نشان می دهد که اصطلاحات Idioms در تافل چقدر مهم هستند؟ برای اینکه بیشتر با این مسئله آشنا شوید با ما همراه شوید.

اصطلاحات Idioms در تافل چقدر مهم هستند؟
اصطلاحات Idioms در تافل چقدر مهم هستند؟

اما اصطلاحات Idioms در تافل چقدر مهم هستند؟

اصطلاحات مانند درک مطلب ریدینگ یا توانایی شما برای استدلال کردن یکی از مهارتهای اصلی نیست که در تافل سنجیده می شود. در حقیقت ممکن است که در یک آزمون تافل کامل با هیچ اصطلاحی روبرو نشوید. بهرحال اصطلاحات همچنان برای مطالعه ی تافل مهم هستند.

اگر در تافل با اصطلاحی روبرو شوید که بلد نیستید، فهم جمله یا پاراگرافش میتواند سخت باشد. اگر نتوانید متوجه شوید که چه چیزی مورد بحث است، این میتواند باعث شود که نمره از دست دهید.

بنابراین، شما باید مقداری از زمان مطالعه ی تافل خود را به فهم چگونگی استفاده از اصطلاحات در تافل و یادگیری اصطلاحات رایج اختصاص دهید. در نهایت، اگر شما اصطلاحات تافل را به خوبی بدانید، می توانید یکی یا دو تا از آن ها را هم در جواب های اسپیکینگ یا رایتینگ خود بیاورید تا بعد به افراد نمره دهنده نشان دهید که مهارت های انگلیسی تان تا چه حد قوی است. این که هرازگاهی یک اصطلاح را در جواب هایتان بیاورید به شما کمک می کند تا بیش تر مشابه یک گویشور بومی صحبت کنید، که این می تواند باعث شود نمرات بالاتری بگیرید.

چگونه اصطلاحات در تافل سنجیده می شوند؟

وقتی شما نحوه ی سنجیدن اصطلاحات را در تافل متوجه شدید، قبل از این که حتی امتحان را شروع کنید، می دانید که انتظار چه چیزی را داشته باشید. مهم است که بدانید در تمام قسمت های تافل به هیچ سوالی برنمی خورید که از شما به طور مستقیم درباره ی اصطلاحی پرسیده باشد. برای مثال، شما هرگز با یک سوال ریدینگ روبه رو نمی شوید که بپرسد ‘What’s the definition of feeling blue?’ یا یک سوال اسپیکینگ که این را از شما بخواهد ‘Describe an experience that gave you butterflies in your stomach.’

اصطلاحات برای خیلی از گویشوران غیر بومی بیش از حد مبهم است که تافل آن ها را به این شکل مستقیم بسنجد. به جای آن، اصطلاحات تافل در متون رایتینگ یا کلیپ های صوتی آورده خواهند شد. آن ها معمولاً قسمت اصلی متن نخواهند بود، اما فهمیدن معنای یک اصطلاح می تواند به شما کمک کند تا بقیه ی متن را در بافت بگذارید و آن چه را که مورد بحث قرار گرفته است بهتر متوجه شوید.