در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه و فوق فشرده مکالمه زبان چینی را در ایران برگزار می کند. اما به نظر شما در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟ اگر شما هم به دنبال آموزش سریع زبان چینی هستید با ما همراه باشید.

در 3 ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

اما در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

یک مرد خیلی سالِ قبل در ۸۰ روز دور دنیا را گشت و سرتیتر همه ی روزنامه ها شد. در واقع، از آن موقع فیلم های متعددی درباره ی این ماجراجویی ساخته شد.

افسوس که اگر شما زبان چینی را در ۹۰ روز بیاموزید، آدم های زیادی به آن توجه نمی کنند… اما این نباید شما را اذیت کند، چون، هی، شما با این حال کاری مخصوص را انجام داده اید. اگر چه کاری شگفت انگیز نیست، اما به طور مطمئن کاری مخصوص است.

پس یادگیری در ۳ ماه چه قدر سخت است؟

بسیار خب، این تماماً به هدف شما بستگی دارد. اگر شما روش درستی داشته باشید و با پشتکار و به طور مداوم تمرین کنید، می توانید در این چارچوب زمانی گام های خیلی بزرگی را در یادگیری زبان چینی بردارید.

شما با سه ماه حضور در دوره های ماندارین در سنگاپور و بعد از آن تمرین در خانه، می توانید به سطح مهارت مورد نیاز برای برقراری مکالمه در زبان چینی برسید. اگر این هدف شما است، سه ماه کافی است، و مستلزم سخت کوشی است، حتی اگر کاملاً یک مبتدی باشید.

با این حال، اگر شما می خواهید مانند بومی ها به چینی ماندارین صحبت کنید، حتی سه سال هم کافی نیست. برای رسیدن به این هدف، شما باید سال های زیادی را مطالعه کنید.

با گفتن این موضوع، به طور مسلم این طور برداشت نمی شود که یک برنامه ریزی سه ماهه ی قویِ یادگیری زبان چینی نقشه ی خوبی نیست.

مبتدیان می توانند از برنامه ی مطالعه برای آغاز یادگیری زبان چینی خود در حالتی درست استفاده کنند. در همان زمان، شاگردان پیشرفته یا متوسط می توانند از نکات لیست شده در این جا برای سلیس شدن استفاده کنند.

پس شما چه طور می توانید در یک چارچوب زمانی که به کمیِ ۹۰ روز است حداکثر میزان یادگیری را داشته باشید؟

۱- روزانه ۱۱ کاراکتر چینی را به یاد بسپارید؛ اگر یک چیز باشد که برای خواندن و صحبت کردن به چینی مهم باشد، آن یادگیری کاراکترها است. خیلی ها با این واقعیت که کاراکترهای چینیِ زیادی برای یادگیری وجود دارد، اذیت می شوند. ۲- خواندن را تمرین کنید؛ شما باید کاراکترهای چینی را بیاموزید، اما این به تنهایی کافی نیست. شما باید مقدار زمان مناسبی را به خواندن چینی اختصاص دهید. ۳- آموزش کلاسی؛ همان طور که در بالا گفته شد، وقتی صحبت از یادگیری زبان چینی می شود هیچ جایگزینی برای آموزش کلاسی وجود ندارد.

مقالات مرتبط

۷ روش استفاده از بازی ها برای یادگیری و آموزش زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۷ روش استفاده از بازی ها برای یادگیری و آموزش زبان چینی اشارهمی کند که میتوانید برای یادگیری هر چه بهتر و سرگرم کننده تر از آن استفاده کنید. پس با ما همراه باشید. ۷ روش استفاده از بازی ها برای یادگیری و آموزش زبان چینی را ببینیم: ۱- بازی هایی با تمرکز واضح زبانی […]

بهبود لیسنینگ و ریدینگ زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب به روش های بهبود لیسنینگ و ریدینگ زبان چینی اشاره می کند و کارهایی که می توانید با لیسنینگ محدود ( درجه بندی شده ) انجام دهید تا به سمت حرفه ای تر شدن بروید را بررسی می کنیم. برای بهبود لیسنینگ و ریدینگ زبان چینی چه کار هایی باید کرد: لیسنینگ و […]

آیا کلمات عامیانه زبان چینی را باید بگیریم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه با یک سوال از زبان اموزان چینی روبرو بوده است. اینکه آیا کلمات عامیانه زبان چینی را باید بگیریم؟ با ما همراه باشید تا بتوانید بهتر در مورد این سوال تصمیم بگیرید. اما آیا کلمات عامیانه زبان چینی را باید بگیریم؟ بر اساس صحبت های مطرح شده در گروه های اینترنتی، اپلیکیشن های پرسش (و […]

چه سطحی از زبان چینی برای کارهای روزمره کافی است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز در این مقاله به این مسپله می پردازد که چه سطحی از زبان چینی برای کارهای روزمره کافی است؟ پس با ما همراه باشید تا بدانید برای کارهای مختلف چه سطحی از بان چینی را لازم دارید. چه سطحی از زبان چینی برای کارهای روزمره کافی است؟ دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم مطالب […]

یادگیری و آموزش Task Based زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به یکی از بهترین و جدید ترین روش های آموزش زبان یعنی Task Based‌ اشاره می کند. اما برای یادگیری و آموزش Task Based زبان چینی نیاز است این روش را بشناسید و بدانید چه مزیت هایی دارد. اما یادگیری و آموزش Task Based زبان چینی به چه صورت انجام می شود: به […]

آموزش صداهای زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد در این مقاله به برخی از نکات زبان چینی برای شناخت بهتر صداهای زبان و چینی و منابعی برای تمرین بیشتر روی این صدا ها اشاره می کند. پس با ما همراه باشید. آموزش صداهای زبان چینی را چطور شروع کنیم: لیسنینگ باید قبل از اسپیکینگ باشد. من فکر می کنم این در مجموع در مورد […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ