در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه و فوق فشرده مکالمه زبان چینی را در ایران برگزار می کند. اما به نظر شما در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟ اگر شما هم به دنبال آموزش سریع زبان چینی هستید با ما همراه باشید.

در 3 ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

اما در ۳ ماه چقدر می توان زبان چینی را یاد گرفت؟

یک مرد خیلی سالِ قبل در ۸۰ روز دور دنیا را گشت و سرتیتر همه ی روزنامه ها شد. در واقع، از آن موقع فیلم های متعددی درباره ی این ماجراجویی ساخته شد.

افسوس که اگر شما زبان چینی را در ۹۰ روز بیاموزید، آدم های زیادی به آن توجه نمی کنند… اما این نباید شما را اذیت کند، چون، هی، شما با این حال کاری مخصوص را انجام داده اید. اگر چه کاری شگفت انگیز نیست، اما به طور مطمئن کاری مخصوص است.

پس یادگیری در ۳ ماه چه قدر سخت است؟

بسیار خب، این تماماً به هدف شما بستگی دارد. اگر شما روش درستی داشته باشید و با پشتکار و به طور مداوم تمرین کنید، می توانید در این چارچوب زمانی گام های خیلی بزرگی را در یادگیری زبان چینی بردارید.

شما با سه ماه حضور در دوره های ماندارین در سنگاپور و بعد از آن تمرین در خانه، می توانید به سطح مهارت مورد نیاز برای برقراری مکالمه در زبان چینی برسید. اگر این هدف شما است، سه ماه کافی است، و مستلزم سخت کوشی است، حتی اگر کاملاً یک مبتدی باشید.

با این حال، اگر شما می خواهید مانند بومی ها به چینی ماندارین صحبت کنید، حتی سه سال هم کافی نیست. برای رسیدن به این هدف، شما باید سال های زیادی را مطالعه کنید.

با گفتن این موضوع، به طور مسلم این طور برداشت نمی شود که یک برنامه ریزی سه ماهه ی قویِ یادگیری زبان چینی نقشه ی خوبی نیست.

مبتدیان می توانند از برنامه ی مطالعه برای آغاز یادگیری زبان چینی خود در حالتی درست استفاده کنند. در همان زمان، شاگردان پیشرفته یا متوسط می توانند از نکات لیست شده در این جا برای سلیس شدن استفاده کنند.

پس شما چه طور می توانید در یک چارچوب زمانی که به کمیِ ۹۰ روز است حداکثر میزان یادگیری را داشته باشید؟

۱- روزانه ۱۱ کاراکتر چینی را به یاد بسپارید؛ اگر یک چیز باشد که برای خواندن و صحبت کردن به چینی مهم باشد، آن یادگیری کاراکترها است. خیلی ها با این واقعیت که کاراکترهای چینیِ زیادی برای یادگیری وجود دارد، اذیت می شوند. ۲- خواندن را تمرین کنید؛ شما باید کاراکترهای چینی را بیاموزید، اما این به تنهایی کافی نیست. شما باید مقدار زمان مناسبی را به خواندن چینی اختصاص دهید. ۳- آموزش کلاسی؛ همان طور که در بالا گفته شد، وقتی صحبت از یادگیری زبان چینی می شود هیچ جایگزینی برای آموزش کلاسی وجود ندارد.

مقالات مرتبط

خداحافظی کردن به زبان چینی

که کلاس های متنوع زبان چینی را برگزار می کند به خداحافظی کردن به زبان چینی اشاره می کند و راه های مختلف برای این کار را به شما معرفی می کند. خداحافظی کردن به زبان چینی را چطور انجام دهیم: روش های زیادی برای خداحافظی با مردم در چینی وجود دارد. در چین مردم دوست دارند با هم مودب […]

راهی موثر در یادگیری زبان چینی برای کودکان

به راهی موثر در یادگیری زبان چینی برای کودکان اشاره می کند که بسیار می تواند برای بچه ها مفید باشد. پس با ما همراه باشید تا با این نکات آشنا شوید. به راهی موثر در یادگیری زبان چینی برای کودکان توجه کنید: حقیقت این است که حضور زبان چینی هرروز پررنگ تر می شود پس یادگیری چینی به زودی […]

برای آموزش زبان انگلیسی باید چه کار کنید؟

دوره های متنوع آموزش زبان انگلیسی را در ابران برگزار می کند. اما برای آموزش زبان انگلیسی باید چه کار کنید؟ با ما همراه باشید تا با این موارد آشنا شوید. ببینیم برای آموزش زبان انگلیسی باید چه کار کنید؟ ۱- جستجوی منابع عالی یادگیری شما می توانید هزاران وبسایت آنلاین و صدها اپلیکیشن پیدا کنید که روی کمک به […]

موانع آموزش زبان چینی

به کسانی قصد آموزش زبان چینی را دارند چند نکته معرفی می کنیم که می توانند موانع آموزش زبان چینی را با آنها از بین ببرند. پس با ما همراه باشید. اما موانع آموزش زبان چینی را ببینید: اگر قصد یادگیری زبان ماندرین را دارید باید در ابتدا با مفهوم در پس یادگیری زبان آشنایی داشته باشید. بیشتر مردم سعی […]

اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم

برگزار کننده کلاس های زبان چینی در ایران می باشد. اما برای پی بردن به اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم حتما مقاله زیر را بخوانید تا بیشتر با این زبان فوق العاده آشنا شوید. اما اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم چیست؟ مهم برای سفر این یک حقیقت است که زبان ماندارین در نواحی بسیاری استفاده می […]

با آموزش زبان چه خصوصیاتی کسب می کنید؟

کلاس های متعدد زبان را برای زبان آموزان برگزار می کند. اما شاید سوال اینجا باشد که با آموزش زبان چه خصوصیاتی کسب می کنید؟ با ما باشید تا بدانید که آموزش زبان بسیار برایتان مفید خواهد بود. اما با آموزش زبان چه خصوصیاتی کسب می کنید؟ شما کنجکاوتر می شوید به اولین زمانی برگردید که شما آن بارقه ی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ