زبان اسپانیایی تا چه حد محبوب است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتبرترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی در ایران قصد دارد بررسی کند که زبان اسپانیایی تا چه حد محبوب است؟

زبان اسپانیایی تا چه حد محبوب است؟
زبان اسپانیایی تا چه حد محبوب است؟

همه می‌دانیم که انگلیسی یکی از مهم‌ترین زبان‌های دنیاست. صحبت کردن به آن در آمریکای لاتین ضروری است؛ اگر می‌خواهید شغلی بین‌المللی یا در شرکت‌های بزرگ کسب کنید. برای مثال در مکزیک بسیاری مدارس مخصوص در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی وجود دارند و تمرکز برخی از آن‌ها تنها بر روی انگلیسی برای تجارت است.

با اینحال معروف است که اسپانیایی بعد از انگلیسی، دومین زبان مهم مورد مطالعه در دنیا و سومین زبان محبوب در اینترنت است. آمریکای لاتین شامل ۲۱ کشور است که اسپانیایی را به عنوان زبان بومی خود صحبت می‌کنند (مکزیک بیشترین تعداد گویشوران اسپانیایی را دارد) و حتی در ایالات متحده هم تعداد افرادی که این زبان را صحبت می‌کنند در طول چند سال اخیر افزایش یافته است. به علاوه فرهنگ آمریکای لاتین، تأثیر خود را در بسیاری از حوزه‌ها مانند ادبیات، صنعت فیلم و موسیقی گسترش داده است.

از این گذشته، در خواست برای آموزش اسپانیایی و محتوای یادگیری دو برابر شده است و موقعیت‌های شغلی به خاطر این حقیقت که قادر خواهید بود با بیش از ۴۵۰ میلیون نفر متکلم این زبان ارتباط برقرار کنید، در حال افزایش است.

۳ دلیل مهم وجود دارد که چرا مردم اسپانیایی یاد می‌گیرند:

  • تعداد کشورهای اسپانیایی زبان.
  • آن‌ها حساب این را می‌کنند که اسپانیایی بهترین زبان برای ابراز احساساتشان است.
  • صوت این زبان لذتبخش است.

اسپانیایی زبانی فوق‌العاده و آسان برای یادگیری است. همیشه فرصت این را خواهید داشت که مسافرت کرده و اسپانیایی خود را به گویشوران بومی در کشورهای زیادی تمرین کنید. اگر هنوز شروع به یادگیری نکرده‌ایدف منتظر چه هستید؟!

حقایق زبان اسپانیایی…

  • شهرهای زیادی در ایالات متحده‌ی آمریکا (مانند نیویورک، لوس‌آنجلس و میامی)، درصد زیادی از مردمی دارند که اسپانیایی صحبت می‌کنند و به همین خاطر بسیاری از فرودگاه‌ها صفحه‌های اعلان انگلیسی/ اسپانیایی دارند.
  • مردم در مرز بین ایالات متحده‌ی آمریکا و مکزیک مخلوط عجیب و غریب از اسپانیایی و انگلیسی را صحبت می‌کنند که اسپنگلیش نام دارد.
  • اسپانیایی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است.
  • زبان اسپانیایی مردم در اسپانیا با آنکه در آمریکای لاتین صحبت می‌شود فرق دارد.