چه طور در امتحان تافل موفق شوید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزار یدوره های آمادگی آزمون تافل به صورت تضمینی و با بازگشت کامل وجه در صورت عدم کسب نمره در ایران می باشد. اما چه طور در امتحان تافل موفق شوید؟ اگر شما هم در ذهنتان دغدغه هایی از یان دست دارید با ما همراه باشید.

چه طور در امتحان تافل موفق شوید؟
چه طور در امتحان تافل موفق شوید؟

پس چه طور در امتحان تافل موفق شوید؟ :

قبول شدن در امتحان تافل برای هر داوطلبی که بخواهد در یک دانشگاه بین المللی در خارج از کشور پذیرش بگیرد یا در سازمانی خارجی کار کند مهم است. نکات آمادگی در امتحان تافل که توسط تیم متخصصان ما طراحی شده است به داوطلبان کمک خواهد کرد تا نه تنها بدانند که چه طور در آزمون قبول شوند بلکه برای به کارگیری از دانش و مهارت های خود در آینده بیش ترین چیزها را بیاموزند.

  • اول، داوطلبان باید تصمیم بگیرند که می خواهند در چه نوع امتحانی شرکت کنند. اگر آن ها آزمون اینترنتی را انتخاب کنند، آن گاه باید تمرین با کامپیوتر را فوری شروع کنند. با این حال، اگر داوطلبان بخواهند در امتحان کاغذی شرکت کنند، باید منابع آماده سازی یا کتاب های چاپ شده توسط ناشران معتبر و شناخته شده را بخرند.
  • مرحله ی دومی که داوطلبان باید انجام دهند این است که ساختار امتحان تافل را به طور کامل یاد بگیرند. آن ها باید بدانند از کدام قسمت ها بیش ترین سوال می آید و زیر مجموعه های هر قسمت چه طور برنامه ریزی شده است.
    • زمان اختصاص داده شده برای امتحان اینترنتی از ۳ ساعت و ۱۰ دقیقه تا ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه است.
    • زمان اختصاص داده شده برای امتحان کاغذی از ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه تا ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه است.
    • بنابراین، داوطلبانی که در آزمون کاغذی شرکت می کنند باید به طریقی زمان خود را مدیریت کنند که هیچ سوالی بدون جواب باقی نماند.

برای آمادگی کامل در این امتحان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ملحق شوید. موسسه ی آموزشی به شما اجازه می دهد تا الگوی امتحان، تکنیک ها و نکاتی را بدانید که به خوبی از پس آزمون برآیید، حس حضور در محیط امتحان را به شما می دهد و خیلی چیزهای بیش تر. پس به بهترین مرکز آموزشی ملحق شوید و به خارج بروید.

ما امیدواریم که داوطلبان از این نکات کمک بگیرند تا در امتحان تافل بهترین نمره را کسب کنند.