چطور به یک نویسنده خوب در زبان انگلیسی تبدیل شوید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز می خواهد شما را تبدیل به یک نویسنده با اعتماد به نفس شوید برنامه دارد. اما چطور به یک نویسنده خوب در زبان انگلیسی تبدیل شوید . با ما همراه باشید.

شما هم می خواهید بدانید چطور به یک نویسنده خوب در زبان انگلیسی تبدیل شوید :

چطور به یک نویسنده خوب در زبان انگلیسی تبدیل شوید
چطور به یک نویسنده خوب در زبان انگلیسی تبدیل شوید

آیا شما از نوشتن هراس دارید؟ تحقیقات نشان می دهند که شک داشتت به خود معمولاً باعث ترس های مربوط به نوشتن می شود.
۱٫ حواس پرتی ها را حذف کنید
گام اول برای پیشرفت در نوشتن این است که از هر چیزی که تمرکز شما را کم می کند، خلاص شوید. دستگاه های دیجیتال خود را خاموش کنید، میزتان را خلوت کنید، و یک مکان راحت پیدا کنید که بتوانید در آن جا به تفکر بپردازید و شروع به نوشتن کنید.

۲٫ بخوانید
خواندن و نوشتن دو مهارتی هستند که شما در بهترین دوره ی ترم آنلاین آیلتس آن ها را ارتقا می دهید. با این حال، شما باید در برایند یادگیری به خودتان هم کمک کنید. حداقل هر روز یک ساعت را به خواندن کتاب های انگلیسی، مجلات، یا منابع آنلاین اختصاص دهید. خواندن به شما اجازه می دهد تا سبک های نوشتاری مختلف را کشف کنید و به شما کمک می کند تا سبک خودتان را ارتقا دهید. همچنین استفاده از گرامر را افزایش می دهد و خلاقیت شما را زیاد می کند.

۳٫ هر روز بنویسید
بهترین زمان روز را صرف نوشتن کنید. افکار خود را حتی در حالتی انتزاعی بنویسید. انجام روزانه ی این کار ذهن شما را تمرین می دهد و علاقه تان را برای نوشتن زیاد می کند. درباره ی این که چه احساسی دارید یا روزتان چه طور پیش رفت، بنویسید. این همچنین تمرین خوبی برای افزایش گرامر و لغاتتان است.

۴٫ پذیرای یادگیری باشید
نویسندگان با اعتماد به نفس درباره ی این که در اطرافشان چه می گذرد، کنجکاو هستند. آن ها همیشه سوال می پرسند و برای یافتن جواب سوالاتشان تلاش می کنند. آن ها بر این باورند که هر روز موقعیتی برای یادگیری و نوشتن اطلاعات مفید است. آن ها به آن چه که مردم دیگر درباره ی کارهایشان فکر می کنند، گوش می دهند. به دوستان یا معلمان خود اجازه دهید تا مقالات شما را بخوانند. از آن ها بپرسید که نظرشان چیست و چه چیز دیگری اصلاح لازم دارد.

۵٫ فقط بنویسید
الان شروع کنید! موضوعی را انتخاب کنید، و افکار خود را درباره ی آن بنویسید. درباره ی هر چیزی بنویسید. به یاد داشته باشید که مهم ترین مشخصه ی نویسندگان با اعتماد به نفس این است که آن ها از ابراز ایده های خود نمی هراسند. بازدارنده ها را کنار بگذارید و فقط بنویسید.