چگونه یک مرکز آموزش آیلتس انتخاب کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به داوطلبین راهنمایی هایی می کند که چگونه یک مرکز آموزش آیلتس انتخاب کنیم ؟ برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید با ما همراه باشید.

چگونه یک مرکز آموزش آیلتس انتخاب کنیم
چگونه یک مرکز آموزش آیلتس انتخاب کنیم

اما چگونه یک مرکز آموزش آیلتس انتخاب کنیم

با وجود تعداد بیش تر دانشجویانی که برای تحصیل در خارج از کشور درخواست می دهند، تعداد مراکز آموزش آیلتس به سرعت افزایش یافته است. موقع انتخاب بهترین از بین آن همه تعداد، یک شخص باید بعضی نکات اصلی را به یاد داشته باشد که این شامل موقعیت مرکز، اعتبار و شاگرد محور بودن، دوره های دیگر ارائه شده، زمان بندی و تجهیزات ‌کلاس ها و غیره است. از همه مهم تر متخصصِ آن مرکز و کیفیت آموزش در کنار میزان تقابلی که به شاگرد داده می شود می تواند به شما کمک کند تا مرکز مخصوصی را انتخاب کنید.
۱
مطمئن شوید که آموزشگاه با اعتبار است. یک آموزشگاه با اعتبار و شناخته شده احتمالاً بیش تر شاگرد محور است، و منابع و موقعیت های زیادی را ارائه می کند. این به تعامل با افراد دیگری هم که برای شغل های مشابه برنامه ریزی کرده اند، کمک خواهد کرد بنابراین باعث تبادل ایده ها و اطلاعات می شود.

۲
درباره ی کیفیت معلم بیاموزید. کیفیت معلمان بیش ترین اهمیت را دارد، چون آیلتس به شدت به تخصص تعلیم دهندگان بستگی دارد. شهروندان خارجی که در آموزش تجربه دارند برای ایفای این نقش مناسب تر هستند چون شاگردان می توانند لهجه و تلفظ ها را صحیح تر جذب کنند.

۳

مساحت کلاس مؤسسه ای را که می خواهید به آن بروید بررسی کنید. توانایی کلاس یک موضوع دیگر است، چراکه میزان توجه فردی که هر دانش آموز دریافت می کند را تعیین می نماید. مؤسسه ای که چندین جلسه با گروه دانش آموزان متمرکز در هر کدام دارد در طول پروسه ی تمرین مؤثرتر خواهد بود.

۴

ببینید که آیا خدمات دیگری هم ارائه می شوند. به علاوه برخی مراکز تسهیلاتی اضافی فراهم می کنند که می تواند خیلی مفید باشد. اینها شامل مشاوره ی شغلی، جلسات تعاملی با متخصصین از حوزه های مختلف، بحث با نمایندگان دانشگاه ها، مؤسسات و غیره است. وقتی دنبال مرکز آیلتس می گردید باید این مزایا را در نظر داشته باشد. موقعیت خیلی مهم است.