چه طور کسی را پیدا کرده و با او اسپانیایی صحبت کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز نشان می دهد که چه طور کسی را پیدا کرده و با او اسپانیایی صحبت کنید و بتوانید سطح زبان اسپانیایی خود را بهبود بخشید. با ما همراه باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

چه طور کسی را پیدا کرده و با او اسپانیایی صحبت کنید
چه طور کسی را پیدا کرده و با او اسپانیایی صحبت کنید

اما چه طور کسی را پیدا کرده و با او اسپانیایی صحبت کنید:

۱- برنامه های زبان اسپانیایی را در اجتماعات محله ی خود چک کنید.

به دنبال آموزشگاه های زبان یا مراکز دیگر باشید که کلاس های زبان اسپانیایی ارائه می کنند. اگر در منطقه ی شما هیچ آموزشگاهی نیست احتمال دارد که برنامه هایی هم در مراکز اجتماعات محله، مراکز مربوط به جوانان، یا مراکز فرهنگی بین المللی وجود داشته باشد.

 • مدارسِ زبان اغلب کلوپ ها یا حتی دوره هایی را پشتیبانی می کنند که به اعضای خود فرصت تمرین مکالمه به اسپانیایی را می دهند، با آن ها بررسی کنید تا متوجه شوید که گزینه هایتان چیست. اگر آن ها هیچ کلوپی ندارند، می توانید همیشه در خواست شروع یکی را داشته باشید.
 • همچنین احتمال دارد که آن ها قادر باشند تا شما را با شاگردانی در ارتباط قرار دهند که به دنبال موقعیت های غوطه وری در اسپانیایی هستند. احتمال دارد که آن ها شاگردانی را هم داشته باشند که به دنبال موقعیت های تمرینی هستند.
 • از آن ها بپرسید که آیا صفحه ای برای اجتماعات محله دارند تا شما بتوانید در آن جا پست بگذارید و با گویشوران اسپانیایی دیگر ارتباط برقرار کنید. خیلی از مراکز زبان، تعدادی گروه اینترنتی را برای گویشوران اسپانیایی که به دنبال برقراری ارتباط هستند، فراهم می کنند.

۲- از دانشگاه های اسپانیایی بپرسید آیا کسی هست که شما بتوانید با او اسپانیایی صحبت کنید.

دپارتمان های اسپانیایی در کالج ها و دانشگاه های محلی، کالج های اجتماعات محلی، و دبیرستان ها را امتحان کنید. تمام این آموزشگاه ها در بین کارمندانِ خود معلمان اسپانیایی خواهند داشت. آن ها شاگردانی را خواهند داشت که در حال یادگیری اسپانیایی هستند و همچنین احتمالاً به دنبال مکانی برای تمرین می گردند.

 • در حالی که دبیرستان ها و دانشگاه های محلی به احتمال زیاد استادان و دوره های اسپانیایی زبان خواهند داشت، احتمال دارد که گروه های مطالعه ی فوق برنامه هم داشته باشند که شما بتوانید در آن ها شرکت کنید. خیلی از گروه ها احتمالاً برای عموم یا اعضای اجتماعات محله آزاد هستند.
 • بپرسید آیا شاگردانی هستند که در حال مطالعه ی اسپانیایی باشند و تمایل تمرین با شما را داشته باشند. معمولاً شاگردانی هم هستند که به گسترش مجموعه مهارت های خود علاقه دارند. یادگیری در گروه ها برای بعضی از مردم راحت تر است.
 • اگر در نزدیکی شما مدرسه ای است که دوره ی پیشرفته یا حتی مدارکی در اسپانیایی را ارائه می کند از آن جا بپرسید که شاگردانشان برای تمرین مهارت های زبان خود به کجا می روند.

 

۳- یک معلم خصوصی پیدا کنید که بتواند شما را با گویشوران اسپانیایی مرتبط کند. معلمان خصوصی می توانند بیش از دروس اولیه را ارائه کنند. آن ها همچنین می توانند در مورد تمرین راهنمایی شده و مرتبط ساختن شما با اجتماعات محلیِ اسپانیایی زبان کمک کنند.

 • هزینه ی معلمان خصوصی همیشه گران نیست، به دنبال دانشجویان کالج، یا معلمانی باشید که در تعطیلات تابستانی خود هستند.
 • آموزش خصوصی لازم نیست که رسمی باشد، بعضی ها از ملاقات شما در یک کافی شاپ یا حتی آموزش آنلاین درس ها خوشحال می شوند.
 • شما همچنین می توانید معلمانی خصوصی را پیدا کرده و آن ها را آنلاین از طریق وبسایت هایی مانند Craigslist استخدام کنید.

۴- در گروه های اینترنتی، اسپانیایی صحبت کنید. اینترنت می تواند جایگزینی عالی برای مکالمات رو در رو به اسپانیایی باشد، تنوعات گسترده ای از سایت ها، گروه های اینترنتی، و اپلیکیشن ها وجود دارند که می توانند در ارتباط با گویشوران اسپانیایی به شما کمک کنند.

 • سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که به کاربران اجازه می دهند تا با گویشوران بومی صحبت کنید. بعضی ها بر مبنای متن هستند در حالی که بقیه گپ زدن صوتی و ویدئویی را پشتیبانی می کنند.

۵- از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید. میلیون ها نفر در سراسر جهان عضو سایت های شبکه های اجتماعی هستند. ارتباط دیجیتالی، شانس تمرین اسپانیایی را با گویشوران بومی در هر کجای جهان برایتان فراهم می کند.

 • اگر چه شما همچنین می توانید استفاده از رسانه های اجتماعی و گروه های اینترنتی را امتحان کنید و همین طور موقع معرفی خود به غریبه ها هوشیار باشید. هرگز اطلاعات شخصی خود را آنلاین در اختیار مردم ناشناخته نگذارید.
 • به دنبال گروه هایی باشید که توسط سازمان ها یا آموزشگاه های شناخته شده حمایت می شوند.

۶- در یک خودآموز آنلاین ثبت نام کنید. برنامه های خودآموزِ دیجیتال می توانند خیلی فراتر از فقط یادسپاری و امتحانات باشند. خیلی از آن ها تنوع گسترده ای از ویژگی های تحصیلی را قابل دسترس می سازند.

 • خیلی از برنامه های خودآموز قابلیت های مکالمه ای را پیشنهاد می کنند، اگر شما خجالتی هستید یا درباره ی استفاده از اسپانیایی خود در جمع مردد هستید این ها احتمالاً اعتماد به نفس شما را به خوبی بالا می برند.
 • بعضی از برنامه های اسپانیاییِ وب محور حتی شبکه هایی اجتماعی را ارئه می کنند که به شما اجازه می دهند تا با بقیه ی زبان آموزان تعامل داشته باشید.

 

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.