چطور با تلفظ زبان آفریکانز Afrikaans آشنا شوید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده انواع زبان های اروپایی ، آمریکایی ، آسیایی و آفریقایی در ایران می باشد. امروز به شما نشان می دهیم که چطور با تلفظ زبان آفریکانز Afrikaans آشنا شوید؟ پس با ما همراه باشید.

چطور با تلفظ زبان آفریکانز Afrikaans آشنا شوید؟
چطور با تلفظ زبان آفریکانز Afrikaans آشنا شوید؟

اما چطور با تلفظ زبان آفریکانز Afrikaans آشنا شوید؟

۱

روی سی دی صوتی آفریکانس سرمایه گذاری کنید. موقع رانندگی، استراحت، و قبل از خواب به سی دی صوتی گوش کنید. به این که چه طور لغات تلفظ می شوند، توجه کنید و لغات را بلند بگویید.

  • شما می توانید سی دی های صوتی را آنلاین از کتاب فروشی محله ی خود، یا از یک مرکز یادگیری زبان بخرید.
  • خیلی از کتاب های عبارات و کتاب ها هم با سی دی صوتی همراه هستند.

۲

از یک نرم افزار یادگیری زبان استفاده کنید. نرم افزار یادگیری زبان، مانند روزتا استون یا Speechace، یک روش عالیِ دیگر برای کار کردن روی تلفظ خود است. این به طور بارز برای گسترش و تقویت تلفظ شما از تکنولوژی تشخیص گفتار استفاده می کند.

  • هزینه ی یک نرم افزار یادگیری زبان می تواند از ۱۰۰$ تا ۳۰۰$ متغیر باشد.

۳

ترانه ی آهنگ های آفریکانس را بیاموزید. به دنبال ترانه ی آهنگ های معروف آفریکانس باشید. ترانه ها را پرینت بگیرید. اول به آهنگ و چگونگی تلفظ لغات گوش کنید. سپس ترانه های در دستِ خود را دنبال کنید. در آخر، به محض این که متوجه ریتم شدید خواندن به همراه آهنگ را امتحان کنید.

  • ترانه ی آهنگ های معروف آفریکانس را بیاموزید.
  • پادکست های آفریکانس هم روشی عالی برای گوش کردن به ایستگاه های رادیویی محلی در آفریقای جنوبی هستند.

۴

برنامه های تلویزیونی و فیلم های آفریکانس را با زیرنویس (به آفریکانس) تماشا کنید. روی روشی که بازیگران صحبت می کنند و چگونگی تلفظ لغات مخصوص، تمرکز کنید. اگر لغتی وجود دارد که شما با آن ناآشنا هستید، بنویسید. بعداً تعریف و تلفظ آن را پیدا کنید.

  • برای این که آن را سرگرم کننده کنید، حالت دوبله شده ی فیلم یا مجموعه های تلویزیونی مورد علاقه ی خود را به آفریکانس تماشا کنید مانند ارباب حلقه ها یا هری پاتر.

۵

روزنامه ها، مجلات، و ادبیات را با صدای بلند به آفریکانس بخوانید. همان طور که شما بلند می خوانید، از تقلید لهجه ی یک گویشور بومیِ واقعی نهراسید، حتی اگر شما فکر می کنید که احمقانه به نظر می رسید. اگر شما با لغتی ناآشنا مواجه شدید، آن را بنویسید، معنا و تلفظ آن را پیدا کنید، و به فلش کارت های خود بیفزایید.