چگونه نمره آیلتس را یک ماهه بگیریم؟

آموزش آیلتس با شنیدن تجربه دیگران می تواند بسیار جالب تر باشد. یکی از این تجربه ها که در سایت road to ielts آماده است را در زیر برایتان نشان می دهیم. این تجربه چگونه نمره آیلتس را یک ماهه بگیریم؟ می تواند برای بسیاری از ما مفید باشد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتقد است می توان در مدت زمانی سریع نمره ای مناسب از آیلتس کسب کرد. اما برخی این نظر را به پالش می کشند. به همین دلیل از وب سایت رسمی آیلتس این تجربه برای شما قرار داده شده است تا با آن اشنا شوید و بدانید چگونه نمره آیلتس را یک ماهه بگیریم؟ امکان پذیر است.

نمی‌توانید مکانی مناسب به منظور مطالعه برای آزمون آیلتس پیدا کنید؟ در تقلای جا دادن آماده‌سازی‌های آیلتس در برنامه‌ی خود هستید؟ دکتر عمار هادی خطیم، جراح مغز و اعصاب ساکن عراق، راه‌حلی را پیشنهاد می‌کند. او نمره‌ی نهایی مورد نیازش را با تنها یکماه تمرین در برنامه‌ی Road to IELTS، بدست آورد. داستان وی از این قرار است:

«آیا باور می‌کنید اگر بگویم که آزمون آیلتس را در همان بار اول بدون هیچ تجربه‌ای در آن پشت سر گذاشتم؟ بجز اینکه از دوماه قبل از تاریخ آزمون عضو وبسایت road to ielts شدم. از آن‌جا که جراح مغز و اعصاب پرکاری هستم تنها ۲ ماه فرصت داشتم. وگرنه یکماه تمرینِ متمرکز با Road to IELTS کافی خواهد بود.

در ابتدا گیج بودم. چه چیز‌هایی باید بخوانم؟ چگونه باید تمرین کنم و خودم را برای کسب نمره‌ی مورد نیاز تمرین دهم؟ من ساکن عراق هستم و راستش هیچ دوره یا نهادی وجود ندارد که دسترسی آسانی به آموزش آیلتس داشته باشد. با خودم گفتم چه کسی به جز افراد مرتبط با آیلتس می‌تواند به من تمرین دهد؟ Road to IELTS دقیقاٌ آن‌جایی است که باید زمان تمرین محدودم را صرف کنم و این تصمیم عاقلانه‌ی من بود.

Road to IELTS ساختاری بسیار مناسب دارد و با سطوح چالش‌بر‌انگیز در حال اضافه ‌شدنش از ایجاد پایه‌ای اساسی برای پاسخگویی به سخت‌ترین سؤالات اطمینان حاصل می‌کند. به من کمک کرد تا در روز امتحان مصمم باشم، بدانم که فوت و فن‌ها چه خواهند بود و چگونه از پس آن‌ها بر بیایم.

«مدل‌های تمرینی ریدینگ و اسپیکینگ فوق‌العاده و کارآمد هستند. مدل‌های تمرینی ریدینگ و اسپیکینگ به من در درک کلید پشت سر گذاشتن این امتحانات با موفقیت بسیار کمک کردند- تعداد زیادی نکته و امتحان‌های چالش‌انگیز فراهم کردند.»

نمراتم عبارتند از:

لیسنینگ ۸٫۵، ریدینگ: ۸٫۵، رایتینگ: ۷٫۰، اسپیکینگ: ۷٫۰، نمره‌ی نهایی: ۸٫۰

زبان مادری: عربی.

تاریخ آزمون: ۱۰ ژانویه ۲۰۱۵

اگرچه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه به زبان آموزان پیشنهاد می دهد که کار را به لحظات آخر نکشید و زودتر در برنامه های آموزشی مورد نظرتان شرکت کنید.