چطور سطح زبان فرانسه خود را افزایش دهید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما که به تازگی آموزش زبان فارنسه را شروع کردید بیان می کند که چطور سطح زبان فرانسه خود را افزایش دهید؟ هر سطحی را در زبان فرانسه می توانید با این مهارت ها بدست آورید.

چطور سطح زبان فرانسه خود را افزایش دهید؟
چطور سطح زبان فرانسه خود را افزایش دهید؟

اما چطور سطح زبان فرانسه خود را افزایش دهید؟

الان داشتن سطح خوب در زبان فرانسه در دسترس شما است. فقط کمی مانده است تا به مقصد برسید. اما به یاد داشته باشید که رفتن به سطح پیشرفته ی فرانسوی مستلزم ساعت ها رویارویی با فرانسوی است که شامل مکالمه با گویشوران بومی می شود.

رفتن به فرانسه چیز خوبی است که در این مرحله آن را تمرین کنید اما اگر نمی توانید زندگی خود را متوقف کنید تا مدتی به یک منطقه ی فرانسوی زبان بروید، نگران نباشید، این تنها روش نیست و راه های چاره ی زیادی برای شما وجود دارد.

  • دایره ی لغات خود را تقویت کنید

شما همچنین می توانید کار مشابه را با کتاب های مصور فرانسوی، اخبار فرانسوی، مجلات فرانسوی، سایت های آنلاین فرانسوی، یا هر منبع خواندن دیگری انجام دهید. موضوعاتی را که می خوانید، گسترش دهید، نه فقط موضوعاتی را که از قبل به آن ها علاقه مند هستید.

فراتر رفتن از موضوعات راحت خود به این معنا است که شما با مجموعه ی جدیدی از لغات روبه رو می شوید که احتمالاً شانس نمی آورید تا جور دیگری آن را یاد بگیرید. یک لیست از تمام لغات فرانسوی که نمی دانید، تهیه کنید و بعداً معنای آن ها را پیدا کنید.

  • رویارویی خود را با فرانسوی گفتاری افزایش دهید

یک شریک زبانی برای مکالمه پیدا کنید و ترجیحاً یک گویشور بومی باشد. سایت های آنلاین زیادی وجود دارند که شما می توانید آن ها را امتحان کنید مانند interpals، conversation exchange، language exchange یا italki. حتی چیزی به سادگی تایپ کردن در گوگل “شریک زبانی برای مکالمه ی فرانسوی + منطقه ی خود” هم احتمال دارد کمک کننده باشد. مساله ی مهم این است تا جایی که می توانید شانس این را داشته باشید که به فرانسوی صحبت کنید. جدای از شریک زبانی برای مکالمه، همچنین تلاش کنید تا فیلم های فرانسوی زیادی تماشا کنید تا گوش های خود را در برابر فرانسوی گفتاری قرار دهید و لغات عامیانه و اصطلاحات محاوره ای را بیاموزید.

  • در هر فرصتی که به دست می آورید فرانسوی صحبت کنید

علاوه بر داشتن یک شریک زبانی برای مکالمه، تلاش کنید تا فرانسوی صحبت کنید حتی اگر کاملاً تنها هستید. با خود به فرانسوی صحبت کنید تا فرانسوی صحبت کردن به عادت همیشگی شما تبدیل شود. شما می توانید صدای خود را هم ضبط کنید تا بعد از آن تلفظ و ساختارهای جمله ی خود را بررسی کنید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.